• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    NECROMAN: niekde daky skaredy flash tipujem. ale kedze mam flash off tak sa s tym stretavam len na hlupych strankach, ktore flash potrebuju a bez neho su viac menej nefunkcne. a to tak casto nastastie nezazivam :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nevim, zda to je nejaka nova vlastnost Opery, ale po par vterinach necinnosti mi v Opere mizi kurzor mysi. Deje se to take nekomu z vas a popr. jak to zrusit, aby kurzor nemizel?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    SAVANNAH: stalo. zatial 1x za cca 3 dni pouzivania.
    SAVANNAH
    SAVANNAH --- ---
    NECROMAN: Kdyby od 9.00, měl jsem i starší.. Pak jsem dal jednou čistý install a nestíhal jsem se divit, že už jsou třeba úplně nové klávesové zkratky atd :) Každopádně taky dávám radši čistý reinstall než upgrade, just in case
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    dik jeste jednou - fakt dobra idea, zas*any to starsima verzema mam zcela urcite...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ANARCHY: kdyz ma clovek v AppData jeste nejaka historicka data od Opery 9.00 a postupne az k 10.60, tak to muze delat neplechu, ale zase neni to vselek, zeano...
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    NECROMAN: Diky, urcite vyzkousim!
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ANARCHY: casto pomaha i cista instalace, tj. pomoci Opera Link si ulozit vsechny bookmarky a pod. Odinstalovat operu a vsechny settings v AppData (zazalohovat pripadne wand, urlfilter, mouse, keyboard a toolbar settings...), dat cistou instalaci a stahnout bookmarky z OperaLink...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ANARCHY: mam pocit, ze to je uz opravene aj v dakej zo starsich verzii... ale nespomenem si, v ktorej je to uz OK. (MIN. 1 verzia spat to uz mala OK).
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    HADIAK: Aha, tak to je mozne, ze to v 10.60 opravili, to jsem ted netestoval, kazdopadne ale to rozhozeni formatovani Google Calendare je pro mne dost vaznym duvodem pro downgrade, i kdyz mi zase obcas nebudou fungovat nejake linky...
    Kazdopadne ale diky za info! ;-)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ANARCHY: nejde kliknout na nejaky odkaz, a musim reloadnout celou stranku... - to mi prave robilo v starsej verzii :)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    SAVANNAH: Dneska jsem nedopatrenim nainstaloval 10.60 (pred casem jsem ji mel, pak odinstaloval, a evidentne zustala nejaka asociace na .mht soubory, takze po kliknuti na takovy soubor to zacalo instalovat 10.60), tak jsem zkusil ten Google calendar, a dela mi to to same => takze zase downgrade...

    Po pravde zacinam stale vic uvazovat o "upgradu" zpet na FF - napriklad co mne na Opere dokaze vytocit naprosto spolehlive je to, ze obcas zejmena na strankach zprav (iDnes, , Tyden, Novinky etc) mi proste nejde kliknout na nejaky odkaz, a musim reloadnout celou stranku...
    At jsem hledal jak hledal, zatim jsem nenasel reseni, problem se vyskytuje znacne nedeterministicky (na prani to vetsinou nejsem schopen predvest)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    aj ked mne skor vadi cervena farba ako text - moc je do vyrazne - ako daky alert message...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KYTT
    KYTT --- ---
    SAVANNAH: known issue :(
    SAVANNAH
    SAVANNAH --- ---
    Šlape někomu na 10.60 gcalendar? Mně když dám upravit událost, tak se mi celý obsah sesune ke straně na cca 100px šířku a zbytek stránky je prázdný :(
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    YouTube - Hitler Finds Out About Opera 10.60
    http://www.youtube.com/watch?v=hUiq__WrO6w
    MUXX
    MUXX --- ---
    ARKIN: listu prosim smazat. nemam cas ani chut to opravovat.
    SAVANNAH
    SAVANNAH --- ---
    Stalo se vám někdy na 10.60, že jste pomocí mouse gesture zavírali tab a ono to zavřelo tab o jedna vedle (chyba určitě není v tom, že bych dělal gesture přes záložku tabu vedle nebo ho neměl maximalizovaný). Za posledních pár dní se mi to stalo už párkrát.
    KYTT
    KYTT --- ---
    Mně to bohužel dělá na více stránkách...je to dost otravný :((
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam