• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    WRONSKI: thx
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Opera Software Desktop Team FAQ
    http://snapshot.opera.com/faq.html#d18
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KEITHHSTER: help: report a site problem?
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    WRONSKI:
    MVEK:asi debilní dotaz ale je nejakej kontakt na podporu nebo tak ? tohle není normální ne ? jestli to nepude radši si dám safari ..
    MVEK
    MVEK --- ---
    No ano, já psal, že čistí diskovou cache, ale ze swapovacího souboru imho ne. Spíše skutečně cache. Ta se plní bez ohledu na RAM.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    KEITHHSTER: Nejsi sám.

    Moje domněnka je, že po vypnutí čistí cache, které je částečně ve swapovacím souboru, což ten proces natahuje.
    (Plyne to z toho, že když mi za mlada stačila RAM, měl jsem swapování vypnuté a toto se nedělo. Ovšem je celkem dobře možné, že píšu úplný nesmysl, nijak jsem teď neprověřoval, zda to má vliv.)
    PAN_CAU
    PAN_CAU --- ---
    ARKIN: diky. tak to vypada k pokornemu navratu k safari.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    OCTOPUSS: já mikrotorrent mám, ale tohle mi přišlo jako jednodušší řešení.Když to fungovalo, nevim proč bych měl mít ještě otevřenej jeden program na torrenty, když nemusim.Když to nefungovalo, zeptal jsem se.
    stahuju přes to tak 2x do měsíce, takže jsem to extra neřešil...
    KOKES
    KOKES --- ---
    KEITHHSTER: hm, my máme tohle v práci s outlookem 2k. Občas se stane, že nenaběhne, ale v procesech je. Prostě se nezobrazí okno. Jestli je to problém cache, tak dík:-D
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    ARKIN: oks
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    PAN_CAU: mám flash on demand a kliknu si jen na to video které zrovna chci.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    ARKIN:
    MVEK:já vás chápu , problém je v tom - mě se to děje když jí pustim jen jednou (nepřekliknu se ) a tohle se stane , je mi jasný co mi radíte , to já dělám , ale přijde mi to zbytečný ne ?? proč to nejde normÁLNĚ ..

    Ale nechat ji doběhnout pomůže též...
    ( to bych si počkal ..)
    PAN_CAU
    PAN_CAU --- ---
    WOODMAKER: jasne, ale povolim ho na tech strankach, ktere mi padaly a zase spadnou. a zrovna na idnes si bez flashe neprehraju jedine video napr.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    PAN_CAU: dole v panelu mám strčený zaškrtávací políčko '[] Povolit zásuvné moduly' a je to
    PAN_CAU
    PAN_CAU --- ---
    ARKIN: nj, to sice pomohlo a nepada to, ale kdyz ono mit permanentne vypnuty flash nejde.
    MVEK
    MVEK --- ---
    KEITHHSTER: Mno, jak to popisuješ, tak bys to jedině sám musel vypozorovat špatně, jinak mi to nesedí. Ale podobně to znám, vypnu Operu, dám uspat počítač, pak ho probudím a zapnu ji a chová se to stejně. Ale vtip je v tom, že před uspáním ještě se nestihla ukončit, protože někdy i minutu čistí diskovou cache, a ta umí být velká i při limitování v nastavení.
    Samozřejmě ukončení přes správce pomůže. Ale nechat ji doběhnout pomůže též.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    ahoj mám problém kerej me už dost sere ! .)

    zapnu operu čekám třeba 5 minut a nic ...
    (registry čistý. komp čistej vše ok - IE se pustí hned )

    pak jí pustim teda znova a napiše to tohle . (ona je totiž už puštěná , ale nikde není ...)

    pls help

    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    NECROMAN: proč by to dělali? Jasně mi řekli že to jen aby Opera něco udělala když klikneš na torrent. Oni nemají zájem o to aby lidé stahovali přes operu, jen chtějí provést tu správnou akci při kliknutí na odkaz a dál ať se stará uživatel když chce stahovat.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SCHEEZE: kez by tak v Opere pouzili treba knihovnu z utorrentu, to by byl ficak :)
    MVEK
    MVEK --- ---
    Mně se ale torrent ani v Opeře nepovedlo rozběhnout. Už ho potřebuju tak jednou za půl roku, ale přesto mám smůlu. Není dělaná, že na neotevřené IP prostě nefunguje? Protože v uTorrentu mi také často svítí žlutě, že jsem asi za firewallem apod. nemůžu využít naplno, ale stahoval jsem celkem v klidu a halvně to vůbec začalo stahovat:-).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam