• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOKES
    KOKES --- ---
    ARKIN: taskbar ve win? takovej zvyk, když něco hodím do quicklaunchu, kterej je zamčenej, zmizí to. Jedna z mnoha věcí, co Bill v xp neuměl..
    jak tu koukám na skiny, shodím si lištu okna a ikonky, zbytečně zabíraj místo...
    líbí se mi tvoje taby bez ikon...ještě na tom zapracuju
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    KOC256: Fast Forward. Odhaduje na kterou stránku chceš dál jít, má někde seznam textů, které rozpoznává, v různých jazycích jako Next, šipky atd. Když třeba prohlížíš obrázky v galerii můžeš klikat jen na to a browser načte další stránku.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    THESTOUPA + ALL:

    k cemu je ta dvojita sipka co se objevuje vedle reloadu ? ja ji nikdy moc nepochopil...
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    NECROMAN: Dik za ten slim skin :-)

    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---


    Upravený native skin s Fresh ikonkami. To oko vpravo na liště je rozklikávací lišta, kde mám vlastní tlačítka (bookmark na Delicious, UA string a Quirks mode skripty, a Fit to width).
    Ještě mám upravený menu.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ARKIN: ani ne, vypadaji tam v pohode
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ARKIN:
    jak kdy. nekdy si to hodim do okna... doma mam jeste vetsi monitor tam uz to skoro na full nejde...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: Odkaz na skin co pouzivam: Opera Standard 10 Slim Skin
    http://my.opera.com/community/customize/skins/info/?id=8918
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Jo, takhle to umim taky! :))
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WRONSKI:
    prave jsem se o to pokousel a nejak jsem si to cele dojebal :o)



    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Dostanu nějak jednoduše tlačítko Menu vedle tlačítek vpřed/vzad? (tak jako na WOODMAKER)
    Nabídka Remove from toolbar je zašedlá.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Skin: Opera Standard 10 Slim Skin - potrpim si na co nejvetsi pracovni plochu. Jinak vsimnete si vpravo nahore odkazu na RSS feedy a take samozrejme pouzivam levy panel s bookmarky, kam se dostanu po kliknuti na hranu.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    LOSER_: jo a ještě jedna věc. Jak oddělat to vyhledávání z rychlýho přístupu?
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    LOSER_: ten google je tam proč, když vyhledáváš onim přímým vyhledáváním? A taky jsem moc nepochopil důvod těch hodin vpravo nahoře, když už jsou na panelu windows. Jo a jak se žije bez status baru? Jo a máš pěknej ukazatel stavu baterie ...
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    taky systémovej skin (*buntu), akorát netbookovej monitor, tak šetřím místem, kde se dá. Defaultní operovej layout mě celkem baví, tak jsem měnil co nejmíň.

    KOC256
    KOC256 --- ---
    no já jsme dneska již se sysémovým schéma opery spokojený. dříve tango CL od doby 9,50 (asi) jsme ho opustil.


    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    LOSER_: Skin Yopta GC
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    ARKIN: Tak já aktuálně :) Samozřejmě používám fičury jako přímé vyhledávání v adresovém řádku na wiki, slovník, obrázky google, csfd, atp...
    Sklad.Obrazku.Net
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    Co takhle nahodit svoje Opery ? Jak to má kdo customizovaný a skinovaný... ? : )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam