• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOKES
    KOKES --- ---
    TRIPLT: ach ne:-)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Chm nemate nekdo problem s gmailem v opere? nejak mi nechce najet... pricemz v IE sem ho spustil uplne normalne :/
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    ARKIN: ach ne :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Opera ma zitra velkou press conference:
    http://my.opera.com/chooseopera/blog/2010/10/13/watch-out-up-north-web-tomorrow
    co asi predstavi, HW akceleraci? Opera 11?
    MVEK
    MVEK --- ---
    Hm, já teda nevím, ale mně čas od času (řekl bych některé dny) chodí i přes POP, a to v OE nebo Thunderbirdu, všechny maily zdvojeně z GMailu. A logiku jsem v tom nenašel, i když to blblo, i když ne, šlo o maily z Google skupiny.
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    ARKIN: dík. jinak tenhle způsob funguje naprosto libově zatím. gmail se po tomhle nastavení fakt chová jako normální imap mail. jediný co se musí udělat a na čem jsem se zasekl - v opeře ten účet smazat, pak ho ve webovym rozhraní gmailu nastavit, a v opeře až potom nově založit...
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    ARKIN: no tak trochu do toho zabředám. teď jsem našel návod, jak "lehce" poštelovat nastavení samotnýho gmailu, aby se choval normálněji. zkusím, uvidím...:
    Opera Browser Wiki :: Using Gmail IMAP with Opera's built-in mail client (M2)
    http://operawiki.info/GmailIMAP
    ZVATLAL
    ZVATLAL --- ---
    Mám v Opeře GMail přes IMAP, a kromě počátečních problémů se zdvojováním (viz
    ZUZU) jsem problémy neměl. Zas tak moc bych se toho nebál :).
    ADAM
    ADAM --- ---
    HADIAK: v mem pripade to neni u gmailu, ale u libovlného poštovního účtu (vše přes imap, pop3 nepouzivam)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    hmmm, bych sa az bal pouzivat gmail / rss jak vas pocuvam :)

    nastastie mi opera nepada (resp obcas padne, ale ani rss a ani mejly nepokazila/nezdvojila), takze s vasimi problemami som sa nastastie nestretol.

    zas je pravda, ze mam gmail na pop3 a nie imap. ale iny ucet mam cez imap a v pohode.
    ADAM
    ADAM --- ---
    ZUZU: mam porad vsechny emaily dvakrat. stane se mi to vždy když crashne opera.

    při každém crashi se načte další kopie - někdy mám každý email i třikrát, čtyřikrát...
    neskutečně mě to sere....


    taky mě pěkně štve, že při každým crashi příjdu o rss kanály. tím se pro mě stávají nepoužitelnými...


    ale u toho gmailu to může souviset i s něčím jiným - zahlídl jsem, že gmail nemá imap uplně standardní. má to nějaké jednoduché řešení, zkus zagooglovat.
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    ZUZU: odpovím si gůglem: http://www.ianbrown.cc/blog/getting-double-emails-in-opera-with-gmail-imap-format-mac-and-pc/
    ...sorry. třeba se to někomu bude hodit...
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    zdravim, pouzivate tady nekdo mail klient v opere?

    pristupuju na maily pres imap. ted jsem zrusil svuj starej mail a misto toho jsem si zalozil gmail ucet, nastavil ho v opere, a najednou mi vsechny maily chodej dvakrat. nesetkal se s tim nekdo u gmailu?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    E2E4: a poslední verze 10:62 taky blbě zobrazuje kalendář..
    MVEK
    MVEK --- ---
    KOC256: Jenže on je v něčem ten starý vzhled lepší, protože zabere méně místa. Na Win XP je to velký rozdíl XP styl a starý styl, tam bych neváhal.

    Tak že po tom kontextovém menu nefunguje zkratka, to je špatné, taky jsem na to už narazil myslím. Jinak ale proč ne, když nebude nijak dál blokovat moji práci.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OCTOPUSS:
    bTW dostavamese uplne jinam ale pripomina mi to jako fungovat ve Win7 v looku Win2000 :) proste doba a moznosti jsou dale...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OCTOPUSS:
    "odesílání zpráv enterem" pouzivam u IM...

    jde o to jestli chces vyuzit ergonimie a nebo jsi konzerva ci totalne neergonomicky clovek ;-)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Mně všechny tyhle funkce připomínají automatický formátování ve Wordu a odesílání zpráv enterem :D Z mýho pohledu ZLO.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OCTOPUSS:
    MEDWYN:
    ja si to vypnul kvuli aplikacce kterou pouzivame v praci a dvojklikem se nam otviraji tickety a kontextove menu toto blokovalo takze se musel udelat dalsi klik...

    Obdobnou funkcionalitu mel stary trillian ktery pri oznaceni textu automaticky na pozadi udelal Ctrl+C. ze zacatku mi to prislo divne ale pak jsme si rekl ze v lastne v 99% pripadu presne toto chci udelat.

    No u te opery to chce jeste dotahnout do konce ale propagace dalsich udalosti (ctrl+C a JS doubleclick).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam