• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    asi by to chtelo do zahlavi novou sekci "best of extensions" - co_to_dela-odkaz-kolik_lidi_vyuziva
    KOKES
    KOKES --- ---
    NECROMAN: google:-)
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    KOC256: do toho sem se zamiloval strasne hned jak se to objevil :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    nahodou extension, ktery umoznuje hledat slova s hackama a carkama jen zadavanim pismen bez hacku nema nekdo? ze napisu "hacky" a najde to i slovo "háčky"
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    co takhle anketu - kolik mate bookmarku v Opere (+hodte nekdo navod, jak to snadno secist :) ):
    skoro nepouzivam < 20
    21 - 50
    51 - 100
    101 - 250
    251 - 600
    600+
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    hmm. ted jsme objevil extensionu ktera mi prave umoznuje si ukladat adresy ktere chci jeste cist do "To-Read Sites" :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    funguje vam nekomu HTTPS pristup pres operu? mi to hlasi nejaky problem...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    kdybych to nemel na ocich uz bych se k tomu nikdy nevratil... ale neberu ti to. ja si to radeji nechavam na ocich v TABech a pokud si je budu moci seskupit tak to vyuziji...

    Ja zase nerad budu resit nejake ukladani a trizeni a pak mazani, ... ;-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOC256: naklikany clanky si hazu do bookmarku a po precteni bookmark mazu, neasi :)
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    MUI: oni uz opravili squid proxy VS opera https? :-O
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    IRON_STORM: co rikate na tab stacking? podle me dalsi zbytecnost podobne, jako ve FF 4.0 to okno na shlukovani tabu. Od ceho mame bookmarky?
    KOKES
    KOKES --- ---
    KOC256: já mám 10.10 a 11alfa a mají oddělené složky(defaultně), možná teda beta přepíše starou, nevím
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    KOC256: uz od alfy ji davam pres starou a jede to v poho
    KOC256
    KOC256 --- ---
    IRON_STORM:
    to mi tam chybelo... casti projdu treba zive.cz a naklikam si clanky ktere chci NEKDY precist a pak mi to strasi v tabech treba tyden...

    je moznost jen upgradovat 10.63 na 11 beta? mi to v defaultu nabizi cistou instalaci a neni tam zatrzitko upgrade... tak to nechci natvrdo smerovat do slozky kde uz opera je at to neudela binec...
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    heleho, tab stacking.. vypada jako pouzitelna featura :) http://www.opera.com/browser/next/
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    proxy / cache / filter...? :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MUI:
    tak to asik nee no. Kazdopadne ta chyba neni globalni ale asi je neco zasekleho primo v tve instalaci...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam