• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Opera Desktop Team - Opera 11 goes final
    http://my.opera.com/desktopteam/blog/2010/12/16/opera-11-goes-final
    Na kazde strance je dobre 5 stiznosti na to, ze Mouse Gestures nefunguji. To jsem zvedav zda a jestli vubec ne dockame napravy. Pokud neco autori opravdu potrebuji, tak odchazeni dlouhodobych uzivatelu jejich prohlizece.
    KOKES
    KOKES --- ---
    ARKIN: aha, vypadá to, že gesta fungujou i když tlačítka ještě ne. Díky, to mě nenapadlo.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Tak jsem se nastval, dal jsem uninstall a cistou instalaci Opera 10.63 a jak to vsechno funguje :D
    E42
    E42 --- ---
    E42: Kecám. Úplně všechno na novou verzi holt shazovat nemůžu .)
    LUDO
    LUDO --- ---
    NECROMAN: pocitam, ze si pri predchadzajucej aktualizacii priamo cez browser nechal zaskrtnute "Buducu aktualizaciu instalovat automaticky". Je to dost oser feature. Vypol by som kontrolu aktualizacii.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    NECROMAN: kurzor sa mi nemeni, zvyraznenie tienom je stale.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Koukam, i Speed Dial je nejaky "jiny", nezobrazuje se kurzor ruky pri prejeti nahledu webu, ani se nezvyrazni okraj. Mam pocit, ze toto starsi verze delala.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    tak se mi "automaticky" nainstalovala Opear 11, grr
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOKES: "next" funguje...
    E42
    E42 --- ---
    Že v desítce fungoval middle-click scrolling mj. i na panel v Google Readeru? Fkuc
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    CALIBOS: Taky mam pocit, ze je to lepsi...
    KOKES
    KOKES --- ---
    stále reportuju neochotu opery reagovat na příkazy vpřed/zpět když ještě není načtená stránka. To už je přes několik verzí. Možná přišel čas na jiný prohlížeč. Je to fakt otravný, když se dlouho načítá zejména reklama.
    E42
    E42 --- ---
    CALIBOS: Díky za tip. Close window (moje asi nejpoužívanější gesto) jsem prováděl tak napotřetí, teď už funguje ok.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    okrem tych obrazkov est enejaky tip na zaujimavy extension? btw, preco nam extension svoju ikonku v tom panely kde je posta, unite, widgety etc.? alebo to iba u mna nema?
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    THE_BALROG: ale asi chapu, že to chápeš :)
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    NECROMAN: nesmi to byt jedno slovo, pak to opera interpretuje jako adresu. jakmile tam das mezeru, tak to funguje (a u jednoslovnych teda potrebujes to "g aaa.bbb")
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    M0R: napis v Opere do adresoveho radku treba "aaa.bbb" a pak to zkus v Chrome...
    M0R
    M0R --- ---
    NECROMAN: to mi tak nejak dela automaticky
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EXAGE: kdyz jsme u toho, uz dlouho uvazuju o tom napsat si extension, ktery vsechny dalogy Opery typu "stranka nenalezena", "spatny tvar adresy" a podobne automaticky presmeruje na dotaz googlu. Casto pastnu nejakou vec rovno do adresoveho radku a hodi mi to tuto chybi, kdyz dam "g " a dany vyraz, tak to funguje. Podle vseho by to nemelo byt moc slozite.
    PIPIK
    PIPIK --- ---
    CALIBOS: nejaky vliv to fakt ma, ale porad to neni ono :-/ jsem zvedavy, jestli s tim do dalsi verze neco udelaji nebo jo..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam