• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EXAGE: to brzo :D mam tu porad 10.63 a nepamatuju, ze by mi nejake gesto nezaregovalo. Kdezto na druhem kompu je to tak ve 25% kdy to nereaguje.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Začíná mi docházet trpělivost s gestama....
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Dela mi to obcas taky, je to jak rikaji ostatni - externi prvek, na ktery se treba kvuli nahodne ztracenemu packetu ceka "donekonecna", nejcastejc prave google analytics, reklamy, navstevnost, externi css/js a nebo nejakej ajax.
    KOKES
    KOKES --- ---
    PINCHE_GRINGO: j, reklamy jsem tipoval první, ale na premiovce nejsou ne?
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    KOKES: Na nekterych strankach se mi to stava, nejcasteji diky ruznym reklamam a trackovacim kodum, jak ostatne pise i mvek
    MVEK
    MVEK --- ---
    Tak tohle bývá časté různě, někdy se i to stane i na mém webu, a pak je na vině obrázek TopListu nebo kód Google Analytics.
    KOKES
    KOKES --- ---
    jj, tohle znamenalo 53/54 prvků načteno a jeden stále ne. co to bylo se snad dozvím z dragonfly, chyba asi bude buď v opeře, nebo v nastavení sítě, pochybuji že nyxu, dělá mi to občas napříč internetem.
    Objevuje se to fakt jen někdy. Díky za pomoc, když to vyřeším, postnu to.
    NYX
    NYX --- ---
    SLUPKA: no ja nevim, co presne je za problem, jen rikam, ze navazane spojeni cekajici na data je u nyxu normalni. jestli jsem to pochopil spatne a deje se tam jeste neco jineho, tak to nevim. mozna je problem v tom, ze se stale ukazuje loading a pritom by se to melo tvarit, jako ze je uz hotovo. v opere se nevyznam, tak si nejsem jisty, co je mysleno tim "tohle" :)
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NYX: To se mi nezdá, to by to muselo dělat všem a pokaždé, ne? :)
    NYX
    NYX --- ---
    KOKES: to je ten chat a ostatni realtime funkce...otevre se spojeni a ceka se, jestli neprijdou nejaka data.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOKES: imho ajax, ked nieco blbo v spojeni...?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOKES:
    dragonfly
    KOKES
    KOKES --- ---
    jak debugovat tohle? tipuju nějaký js nyxu, co opera nebere...ten čas jsem nakonec po 15minutách zrušil...
    JABA
    JABA --- ---
    HADIAK:
    PINCHE_GRINGO: diky moc borci, opraveno
    ADAM
    ADAM --- ---
    funguje vám dobře google? jsou tam nějaké nové náhledy a na odkazy se od té doby kliká hodně špatně.
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    PINCHE_GRINGO: To mi nijak moc nic nedělá. Ani žádná konfigurace s klíčovám slovem "search" nebo "speed (dial)".. :/

    Docela mne to sere.
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    THE_BALROG: Nezkousel jsem, ale vypnout komplet opera:config#Addressbar%20Content%20Search by nepomohlo?
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Víte, čím v 11 vypnut našeptávání vyhledávače (dropdown), když mám google v okýnku vyhledávání rychlého přístupu?

    Auto dropdown ovládá jen adresní řádek.
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    JABA: To se mi stalo asi pred rokem, ale asi za 2 dny byl novy build Opery, ktery to opravil. Zkus tohle:
    FAQ: Často kladené otázky o Opere
    http://www.opera-prehliadac.com/prehliadac-opera/clanky-a-navody/350-faq-casto-kladene-otazky-o-opere.html#4
    pripadne pak tento workaround:
    Can't load vidoes in Opera? "Old Flash? Go upgrade!" Where do I find "cookies4.dat"? - YouTube Help
    http://www.google.com/support/forum/p/youtube/thread?tid=3cbbb4aafb595f5e&hl=en
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    JABA: plugins zapnute? (F12 a)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam