• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    MVEK
    MVEK --- ---
    Tak dík, já stejně ještě zjistil, že O2 mi zas "blokuje" půlku internetu, takže část problémů může být i z toho, i když padání je dost netypické:-).
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    THE_BALROG: zjistil jsem to nahodou mackanim vsech klaves :) holt pro dnesni mastry WSAD to uz neni :)
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    NECROMAN: supr, dík.. já jsem Commodorista a ne ZX Spectrumař :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    to je klasicke ZX ovladanie :) a potom este kempston (5678).
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    THE_BALROG: take jsem to zkousel - ty hry vetsinou kazda pouzivala jine klavesy na chozeni a akce - nejcassteji bylo na pohyb O,P,A,Z jako velvo vpravo nahoru dolu...
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    THE_BALROG: ale mám nějak divně přemapovanou klávesnici :(
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    MVEK: Opera 11.00 1156, XP 32bit - v pohodě
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MVEK: 64b vista, opera 11.00/1156 nezamrzlo. a ak dobre pamatam tak mi to slo aj na 9.x.
    PIPIK
    PIPIK --- ---
    MVEK: nezathulo, jeste jsem si i zaparil :) win7 32b
    CIZIN
    CIZIN --- ---
    MVEK: Nezatuhla, Win7 64b.
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    MVEK: Nevim, jestli te zajima i Mac, ale opera svym zpusobem zatuhla (duhove kolecko), ale zase obzivla, kdyz se to nacetlo
    ZVATLAL
    ZVATLAL --- ---
    MVEK: Nezatuhlo nic. Jen s tou verzí Windows to bude složitější, mám 32-bitové Ubuntu.... ;)
    MVEK
    MVEK --- ---
    Můžu mít otázku, komu zatuhne Opera při tomhle odkazu?

    ZX Spectrum Games - ZXSpectrum.net
    http://www.zxspectrum.net/

    Měly by tam být v Javě k zahrání emulované hry ze ZX Spectra, co si tak vzpomínám.
    A pokud ten odkaz zkusíte, dejte vědět, jestli máte 64 nebo 32bitové Win.
    MVEK
    MVEK --- ---
    A nepomohlo ani vymazat cookies pro tuto stránku.

    Nicméne pokud někomu padá Opera 11 při downloadu souborů, doporučuji poprvé dialog Open/Save stornovat, a dát odkaz znovu, pak už to nespadne.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Bezva, tak nyní mi crashne Opera při každém přihlášení do prazské městské knihovny: www.mlp.cz
    Vyskočí popup a hned to spadne.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    preco nevie opera link ulozit zoznam rss feedov? chjo... to jedine mi tam chyba k dokonalosti :) (teda, nastavenie opery by si tiez mohla pamatat, ale to uz je druhorade)
    MVEK
    MVEK --- ---
    Tak mně Opera nikdy nepadala sama od sebe, jedině třeba pravidelněji u těch pluginů Adobe Readeru, nebo teď u 11ky i u ukládání těch souborů občas na určitých stránkách.


    Nově u 11 mi akorát se objevuje "Connection closed by remote server", a to třeba teď i u NYXu, musel jsem se kvůli odeslání příspěvku vrátit zpět a dát odeslat znovu.
    FND
    FND --- ---
    ad padani v nekterych pripadech - podivejte se , jestli se vam nahodou mezi oknem opery a windows listou, neotevrelo podokno opery "zkontrolovat prvek" (dat zavrit.) .
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    HNIZDO: Tak to me se naopak s prichodem 11 stabilita o hodne zlepsila oproti 10. Je to koukam znacne individualni..
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    PIPIK: Asi nebrowsujes po tech "spravnych" strankach. Ja operu pouzivam predevsim kvuli rychlosti a stabilite, nikdy zadny zasadni problem, ale od verze 11 je to stabilitou horsi jak firefox. Nekdy to bezi cely den, nekdy to spadne tak ze musim promazat cache aby se opera vubec spustila. Opakuju, do verze nikdy 11 zadny podobny problem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam