• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    MVEK
    MVEK --- ---
    WRONSKI: Myslíš "fit to width", které funguje ale nejen na obrázky, ale na celou stránku?
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Až teď jsem si všiml fičury zmenšování obrázků větších než je šířka okna...
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Ale tohle je fakt docela rychlý.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOC256: trochu to pripomina ten stary vtip s Intel procesorem - pocita rychle, ale spatne
    KOC256
    KOC256 --- ---
    skoro bych jim doporucil v ramci udrzitelneho pokroku verzi zmrazit a jednu pulverzi udelat jen opravy chyb... zda se mi ze opera nikdy nebude v TOP prohlizecich a tim ze prinese 5 novych ficur toho nedocili... to by musela zatlacit asi trochu jinde...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOC256: pravda, sice pridaji hromadu ficur, ale dalsi chyby nasazi... treba ted mi dost vadi par drobnosti v mailu, Paste&Go je rozbite, + ikona vedle tabu ma spatne aplikovany skin, u jQuery v Dragonfly nefunguje spravne F10, u mnohych richtexteditoru spatne funguje odradkovani a dalsi a dalsi...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    rychlý vývoj opeře moc neprospívá... s každou novou verzí mi čím dál více padá a zasekává se... :(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Opera 11.10 prvni build!
    Opera Desktop Team - A first glimpse at Opera 11.10 “Barracuda”
    http://my.opera.com/desktopteam/blog/2011/02/17/a-first-glimpse-at-barracuda

    Ten list oprav je hodne vyzivny!
    MVEK
    MVEK --- ---
    V Opeře 11.01 (Build 1190) mi najednou nejde nahrávat ikonky na většinu diskusáků a redakčních systémů, včetně Nyxu, tady se mi údajně po úspěšném nahrání zobrazí prázdný rámeček. Přitom upload souborů obecně funguje, třeba na sklad.obrazku.cz jsem obrázek uploadoval.
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    a pokud vim, tak v html 5 má bejt implementovanej, tudíž žádnej potřeba nebude
    ale jistej si nejsem
    KOKES
    KOKES --- ---
    flash je jen na reklamy a trubku:-)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    flash flash... co to len je? jaaaj ta vec, co ked niekto zistuje, preco mu nieco nejde a pada, tak zisti, ze preto, lebo je tam flash? :)
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    Akorát se dá předpokládat, že v ní nepojede flash, ne? :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HADIAK: vice bitu, vice Adidas :D
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    64b by bola fajn. sice mi je jasne, ze tam ziadny brutalny rozdiel pre uzivatela nebude, ale osobne budem tak dako radsej ak na 64b cpu / os budem mat aj 64b aplikaciu :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HADIAK: spekuluje se momentalne o mnoha moznych zlepseni - jako zajimava teorie je podpora CUDA pro rychlejsi JavaScript (proto BarraCUDA) a jeste zajiamvejsi je tento prispevek:
    http://twitter.com/#!/petternilsen/status/22989226425450497
    Opera/9.80 (Windows NT 6.1 x64; U; en) Presto/2.7.62 Version/11.00
    Ze by byla dostupna 64b verze Opery pro Windows?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    kto spravi prvy komix ako listicka papa rybicku? :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    All upcoming versions of Opera will all have exciting code names. The next big release will be "Barracuda" formerly known as Opera 11.1. From what we know about Barracuda, it will take at least one of your favorite Opera features higher than 11!

    While contemplating on what feature you think this is, please enjoy some music to set the mood just right.

    Snapshots of Barracuda will be available soon from the Desktop Team.

    Choose Opera - Opera Barracuda!
    http://my.opera.com/chooseopera/blog/2011/02/15/opera-barracuda

    (nevedia co od dobroty? :) )
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOKES:
    pokud se ti to stalo poprve tak to neres ... pokud by to bylo pravidlem tak pak no...
    KOKES
    KOKES --- ---
    dneska po spuštění opery v tabu, kde byl nyx je portal opera.com, vepsal jsem adresu nyxu a odklepl, objevil se seznam.cz, podruhé www.nyx.cz a objevil se konečně nyx.
    bylo nastaveno "nezjišťovat aktualizace", home je portal.opera.com
    MVEK
    MVEK --- ---
    Nevím přesně, ale u verzí 10 jsem to určitě nějak přesunul právě z Local settings, ale který adresář nebo soubor, to nevím.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam