• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    CARTMAN: Problém jedenáctky, afaik.
    Poslední beta už mi css při F5 načítala ok (WRONSKI).
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    HADIAK: ja se dostal do stavu kdy ani tohle nepomahalo, ani local settings a vypnuti cache. nakonec jsem smazal cache pres menu a zase to na chvili zaclo fungovat... nechce se mi verit ze neni naky "normalni reseni" nejak jsem tohle delal v opere poprvy a hodne me prekvapilo ze ctrl+r je to samy jako f5 a ze nic jako force refresh neni k nalezeni :(
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    CARTMAN: ja to riesim tak, ze to css mam samostatne otvorene v opere a v prip. potreby v tom tabe dam F5.
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    existuje v opere neco na force-refresh nebo aspon nejeka rychla klavesa na smazani cache? pisu zrovna css a uz jsem to asi tak 30x malem rozkopal
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    NECROMAN: Ano, castecne
    Na hodne strankach (cca 5%) se mi nacte CSS az po reloadu. Jinak stabilita ok, moc zmen jsem nezaznamenal, weby jako expedia.com jsou v Opere stale z poloviny nefunkcni atd.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WRONSKI:
    s temi obrazky spadlymi pod sebe jsem se setkal jednou ale netusil jsme ze to mam prisuzovat opere...
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    KOC256: Jj. Občas problém s vykreslením stránky, který se projevuje tak, jakoby se jí nechtělo floatovat obrázky (– i v případě když ani floatované nejsou; zobrazí se pod sebou zarovnané na střed, po F5 se to spraví). Párkrát to spadlo u stránek, které pak po restartu fungovaly normálně. Použití vlastního css na cizí stránky funguje tak trochu, z ničeho nic občas začně prosakovat původní css.

    Na druhou stranu: při F5 konečně zase načítá css! :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WRONSKI:
    můžeš rozvést? Běží mi to 24h na běžném používání a neregistruji jedinný problém
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    Ano, Ano.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    NECROMAN: Ano. Ne.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Testujete nekdo tu betu Barracudy? Je to rozumne stabilni a pouzitelne?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Chysta se Opera Mini 6, Opera Mobile 11 a i verze pro Windows Phone 7
    Opera Mini 6 and Opera Mobile 11 Coming
    http://www.favbrowser.com/opera-mini-6-and-opera-mobile-11-coming/
    Opera Mobile for Windows Phone 7
    http://www.favbrowser.com/opera-mobile-for-windows-phone-7/
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ARKIN:
    E42:
    ja si update stahl rucne a spustil tayk rucne ne pres "check update"
    E42
    E42 --- ---
    KOC256: Finálovka se ti upgradovala na betu? To bych se hodně divil. Standardní politika Opery je experimentální releasy (alfy a bety) na jednu hromadu a finálovky (včetně RC) na druhou. Ale je možný, že jestli jsi třeba tu finálku předtím násilně instaloval přes betu, nainstalovala se teď beta přes ní. Samo sebou to ale není.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MUXX:
    E42:
    me to tak udelalo (upgrade) a i mi to napsalo ze to tak udela --- samo


    PINCHE_GRINGO:
    da se to vypnout:
    Added a new "logo finder" which keys in on the main title of a page; diabled when "Reload every" is applied.

    ale kdyz jsem si cetl ten change log tak to vypada ze strasne to nafukuji a v podstate je novy jen speeddial :D
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    MUXX: Pod windows se mi to nabidlo jako upgrade, ale asi jen diky tomu, ze jsem predtim mel alfu (prosim neodsuzovat, je to moje osobni preference). Na Macu to totalne podelali a uz se neda nasmerovat na stejny Preference adresar smazanim suffix souboru, protoze tam neni. Proste to vytvori novy Preference adresar.

    KOC256: Jo to zmrsili (na Windows, na Macu zustavaji nahledy ve speed dialu stejne), opet neco, co ma Chrome lepsi
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    E42
    E42 --- ---
    MUXX: To dělají standardně až RC, bety se mají z dobrých důvodů instalovat zvlášť. Jestli jde donutit nějak násilím, nevím, ale moc bych to nedoporučoval.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    UF UF merat FPS browserom! kam sme sa to dostali :)

    (keby tie "testy" aspon bezali v okne s fixnymi rozmermi...)
    MUXX
    MUXX --- ---
    ta se ta beta nejak donutit, aby bezela jako upgrade pro 10.01 a ne jako instalace noveho prohlizece?

    bt kolik mate fps?
    http://ie.microsoft.com/testdrive/Performance/SpeedReading/Default.html
    http://ie.microsoft.com/testdrive/Performance/FishIETank/Default.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam