• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    CARTMAN: co to ?
    E42
    E42 --- ---
    No co se Opera Linku týče, tak si v nové verzi nějak plete osmičku s devítkou, protože se mi v něm přehodily položky SpeedDialu č. 8 a 9. Na ostatních synchronizovaných strojích (jedno PC se starší verzí Opery a telefon s Operou Mini a Mobile) jsou ty položky správně. Hloupý je, že když to v nový verzi opravím, je to obráceně zase v tý starý. Ostatní položky jsou OK.
    Setkal se s tím ještě někdo?
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    KEITHHSTER: operasync ftw
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    no mě se zaktualizovala během chodu - smazala mi celej ryhlej přístup + pokaždý při zapnuti se ptá ... přitom mám nastavenej ryhlej přístup .. omg
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    nova opera ma zacina srat...

    na jednej stranke (kde je 90% flash, a flash mam vypnuty) si zoberie 70% cpu a NIC nerobi...

    na google mi prestalo fungovat next s mouse gesture a tie obrazky.. tie ani nespominam.

    a celkovo sa mi zda pomalsia :(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Hmm, jak tak koukam, tak v Opere 11.10 jsou opet rozbite Labels u emailu - pokud emailovy server nepodporuje synchronizaci labels, tak se jednoduse po restartu Opery vsechny ulozene labels u emailu zrusi, protoze se aktualizuji ke stavu ve schrance "kde zadne labels nejsou". Toto poprve fungovalo v Opere 11.01 tak, ze se labels nesynchronizovali, pokud je server nepodporoval - ted se to opet deje a labels mizi.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Tamil - How to add/edit keyboard shortcuts in Opera?
    http://my.opera.com/Tamil/blog/add-modify-keyboard-shortcut
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    NECROMAN: Actions:
    Copy & New page & Go to page, "http://www.google.com/search?q=%c&hl=cs&lr=lang_cs&num=20&safe=off"

    PIPIK: Actions:
    Copy & Paste and go background, "http://www.google.com/search?q=%c&hl=cs&lr=lang_cs&num=20&safe=off"
    PIPIK
    PIPIK --- ---
    a je nejaka funkce/zkratka, aby to vyhledavalo oznaceny text v novem tabu na pozadi?
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Lze v tom novém speed dialu smazat to tlačítko "nastavení" nahoře ve speed dialu ?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    sranda je, ze ja som to vobec nemenil, a afaik ak sa menia klavesove skratky, tak defaultne si opera zmeni sama bez pytania.
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Tj, první věc, kterou po instalaci Opery na novej počítač dělám: příkaz "Paste and Go" na Ctrl+B :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    mozno stary zombik, ale dobry zombik :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    HADIAK: len tam mas zombika zo starsej verzie. ale ja som si ctrl shift v tiez upravil spat na ctrl b
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    NECROMAN: u mna ctrl b vlozi do url riadku to co je v clipboarde. [mam povolene jednoklavesove skratky, mozno to ma vpliv?]
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HADIAK: Ctrl+B otevira bookmarky, neni to jinak?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    NECROMAN: klikni na COPY a potrom daj CTRL+B. dokonca v tejto novej opere to uz same otvori aj novy tab. pred tym bola nutnost este ctrl t...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Btw. neexistuje nejaka klavesova zkratka, kdyz oznacim text na strance a chci "otevri novy tab a v nem google dotaz s oznacenym textem" ?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAM: nerikej, ze ti to funguje? Pokud mas dva monitory, jedno okno s Operou s vice taby, tak kdyz capnes tab a kamkoliv presunes a pustis, tak se ti vytvori druhe okno Opery jen kousek od toho puvodniho, at delam co delam,
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam