• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Ahoj, zobrazuje se vam (tady na nyxu) tenhle gif ? Ja mam jenom okynko s napisem obrazek a musim si zkopirovat adresu do novyho panelu a otevrit to primo na tom hostingu a potom to jde.
    Kamaradovi s operou se to zobrazuje normalne. Nevi nekdo cim to muze byt ?

    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    nema niekto adblocker ktory by mi cital myslienky a blockoval len to co chcem?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MORIARTY: Ne ne ne, NAPRED kohouta, POTOM preinstalaci, a zarikavani az NAKONEC! (mne to aspon jinak nefunguje).

    Abych jen neklabosil: zda se mi, ze je od 11.10 rozbity HTTP Digest Auth, nebo opravdu je? Mam phpMyOpenId ( a testovaci verzi na http://testopenid.martinec.name/ , jmeno:heslo je test:test ), a od 11.10 mi to odmita uznat jakekoli jmeno a heslo jako spravne (vzdycky naskoci zas ten autorizacni dialog, jakkoli by melo zobrazit "you are logged in as test"); do 11.01 vcetne to funguje, ve vsem ostatnim od IE6 a lepsim (tj. vsude) to funguje, jenom v 11.10 ani v 11.50 b1009 ne :( Nevite o nejakem nastaveni, ktere by tohle mohlo ovlivnit? Od/re-instalace nepomaha, chova se stejne na WinXP Home SP3 i na Ubuntu {10.04|10.10|11.04}.

    (Poslal jsem bug report, postoval na Opera foru, ticho po pesine)

    V zoufalstvi jsem downgradoval na 11.01, ale nepripada mi to jako reseni :(
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    KEITHHSTER: na podobné problémy Opery 11 znám jenom metodu úplné přeinstalace, zaříkání a obětování černého kohouta.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    LOL zmizela mi lišta na posouváni stránky na kraji XD nevíte jak jí přivolat zpět ? XDD
    MVEK
    MVEK --- ---
    M_IKESS: No, to se mi stává bohužel často u různých verzí Opery a různých webů, zvláště, pokud je tvůrce nějak překope. Nevím, čím to je. A samozřejmě smazání celého wandu by pomohlo (najít soubor wand v adresáři profilu), ale to ti moc nepomůže:-).

    Nicméně já si ho právě po pár letech založil radši znovu (společně s celkově téměř čistým novým profilem).
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ako sa tu riesili klavesove skratky (napr ctrl b).. tak to je tym, ze mam zapnute Opera 9.2 compatible v shortcuts.
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    HADIAK: já ještě tuhle hranici nepřekonal
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    PROCKOOP: mam nahodeny user script a neriesim..
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    ta novinka s přibližovánim obrázků většího rozlišení, než je vidět v prohlížeči má nějaký mouchy: například když sem přiblíženej a dám pohybovej příkaz pro novej list a pak se na tu fotku vrátim, tak se automaticky hejbe - pamatuje si to, že sem s ní začal hejbat (což sem mimochodem taky nechtěl) měli by tam odnastavit ten pohyb pravym tlačítkem
    a celkově se mi ta funkce nelíbí, za stara to asi bylo lepší. takže na svym pc zůstávám u 10.61 :)
    E42
    E42 --- ---
    Taky se mi to stalo. Nakonec jsem speeddial komplet promazal (ve webovým rozhraní) a nadefinoval znovu. Používám jen 9 položek, takže to nebyl problém.
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    WOODMAKER: Je to nejakej pojebanej bug. Mel jsem totez. Pak jsem to druhej den zapnul a zase to speeddial natahlo. Jdi na svuj Opera ucet a podivej se do svych bookmarku, jak to tam vypada. Speeddial tam bude urcite zdravej. To jen zas soudruzi hrabali na neco, co fungovalo.
    M_IKESS
    M_IKESS --- ---
    prosím, zkusil bych dotaz i zde. přestal mi fungovat wand pro fb. nedoplňoval uložené loginy. tak jsem tedy všechny ze správce hesel pro fb smazal a doufal jsem, že mi opera (11.10) nabídne nové uložení. ale nenabídla. pokaždé musím vše vypsat růčo..
    nevěděl byste někdo prosím? díky
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    taky bych to na ni svedl :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ci nie je na vine synchronizacia...
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    nikde jsem tlačítko "smazat speeddial" nemačkal. A nesledoval jsem, proč se to stalo.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    len tak z nicoho nic, sama od seba?
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    Opera mi smazala speeddial :)
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    mensi stylko pro google search

    budto do css filteru (fanboy) nebo user css pro google si nastavte

    h1 a#logo { display:none !important; }
    #productbox.g { opacity: 0.5;}
    #gsr #leftnav { opacity: 0;}
    #gsr #leftnav:hover { opacity: 1;}
    #gsr #gb:hover { opacity: 1; }
    #gsr #gb { margin-bottom: -40px; opacity: 0; display: fixed; z-index: 10; }



    horni a leva lista se zobrazuje po najeti. v kombinaci s nejakym pager skriptem pro google je to nejlepsi :) ... gimme the data ;)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    :D
    Google Chrome 14, 15 And 16 Planned This Year
    http://www.favbrowser.com/google-chrome-14-15-16-planned-this-year/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam