• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TOMAS3333: tak s Flashem problem nemam, ale Silverlight mi v Opere pravidelne pada - jakmile vidim na webu Silverlight, tak hned radeji volim "Open in IE9" v kontextovem menu
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Mne na Opeře štve hlavně chaos při stahování dlaždic v mapových aplikacích. Děsně často se mi stává, že si je mezi sebou prohází a pak je celá mapa v prdeli :/
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    HADIAK: v opere sa mi zda ze je pomalsi, napriklad
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOMAS3333: na 90% ho mam vypnuty, ale ked ho zapnem tak mi funguje "korektne" (v ramci moznosti flashu). co mas za problem?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    opera by uz konecne mohla vyriesit problemy s flash pluginom, nechapem preco v kazdom browseri funguje flash normalne len v opere nie
    ADAM
    ADAM --- ---
    JOHNNY: v danym pohledu je nahore ikonka "veiw"
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    MEDWYN: muzes mi poradit, kde tohle nastaveni najdu..jsem asi slepej
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    JOHNNY: Akorat sis zapnul "view RSS" tak to zase vypni. Mne to treba vyhovuje a cpu si RSS s mailem do jedineho inboxu a ten pak najednou cistim.
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    nevim, co se stalo (mozna nakej crash), ale zacaly mi chodit RSS feeds i do inboxu v opera mailu (tzn "odmazavanim" neprectenych z inboxu se mi odmazavaji i z jednotlivych rss kanalu)
    predtim jsem mel oddeleny email/RSS a tohle me dost vytaci. nekdo nejaky tipy?
    taky jsem zkousel najit email na nakej support, ale vzdy se dostal jen k report a bug.
    KOKES
    KOKES --- ---
    mail.opera v html podpis funguje, ale nedostanu do podpisu obrázek, což je debilní firemní politika...
    zkoušel někdo?
    ADAM
    ADAM --- ---
    TROFOZOIT: taky tak.
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    TRIPLT: stava a sere me to :)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    KOC256: mno mam to defaultne otevrene pac to furt potrebuju... :-D A stahnout to jsem linej...

    ok ;)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    TRIPLT: PDF v Opeře pluginem zásadně neotvírám, protože mnohokrát v různých verzích to byla příčina crashe nebo mrznutí. Posílám to externě otevřít v Foxitu, tím pádem mi nic nikam nescrolluje.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TRIPLT:
    pokud prohlizim PDF tak vetsinou si ho nenechavam otevreny v okne... prohlidnu a zavru ;-)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Stava se Vam taky nekomu ze pokud mate otevreno PDF v Opere a preklikavate z tabu na tab... nasledne se vratite na to PDF, tak je to odscrolovano uplne na konec daneho souboru? Celkem me to zacalo vadit a nevim co s tim... :(
    Nemate nekdo nejakou radu jak to vyresit? :) dik
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOC256: je to znamy bug, opraveny tusim v prvni 11.50 verzi. U Win 11.10 se proste nahledy webu neaktualizuji, je treba je reloadovat rucne.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    Co je novy speeddial tak mi nefunguje refresh... zkousim na zmenu stranky, pravidelny ale nic. musim rucne... kdyz si nevsimnu mam i nekolik dnu stare pocasi...
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    E42: presne to sem chtel napsat. s Nodem stacilo ukladat jakejkoliv zip a clovek mel zadelano na sek. nejhorsi bylo kdyz scanoval velky soubory z rapidu treba... to byly seky jak prase :(
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    KEITHHSTER: jak by Nyx poradil ... :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam