• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    KOC256: Od uživatelů internet explorer? :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OVECKA_MJ:
    taky uz vysel clanek ze toto je FAKE! :)
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    Studie: pokud používáte Internet Explorer, máte nižší IQ - Živě.cz
    http://www.zive.cz/bleskovky/studie-pokud-pouzivate-internet-explorer-mate-nizsi-iq/sc-4-a-158189/default.aspx

    potesilo :)
    KLA
    KLA --- ---
    jenže já už v tý opeře mám naházený tak dvě stovky odkazů a strašně se mi to nechce předělávat :(
    E42
    E42 --- ---
    LUDO: Pokud někdo nemá pro preferenci Opera RSS nějakej zásadní důvod, doporučuju Google Reader anytime, je to fakt nebe a dudy. V Opeře jsem s využíváním RSS začínal, ale teprve s přechodem na GR to pro mě začalo mít opravdu smysl.
    LUDO
    LUDO --- ---
    KLA: ako synchronizacia RSS a Atom kanalov?
    Pokial nepridaju podporu RSS do Opera Link napada ma len zacat pouzivat Google Reader
    KLA
    KLA --- ---
    Dotaz
    Používám operu na dvou počítačích
    Na obou používám RSS a mám v tom strašnej bordel.Dalo by setonějak sjednotit?
    díky
    SYKES
    SYKES --- ---
    On Demand Plugin - by měl být plugin blokující v Gmailu přikládání více souborů najednou a zobrazování průběhu nahrávání. Umíte s tím někdo zacházer? Mě Opera fakt zlobí, že to neumí... a pro upload více souborů se přepínat do Chromu mě také nebere... Předem dík za tipy :)
    LUDO
    LUDO --- ---
    ARKIN: hm, tak ja mam 1.4 a nefunguje. Paradny update... :-/
    LUDO
    LUDO --- ---
    funguje vam extension zo zahlavia Google Images Direct?
    WKILLA
    WKILLA --- ---
    TOMAS3333: Díky :D
    OTZ
    OTZ --- ---
    jo to je na ten jeblej chat jako po stlyu FB..omg..dík:)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    OTZ: klikni na "modreho panacika" a vypni si to. nyx zase vymyslel "cool featuru"
    OTZ
    OTZ --- ---
    prosimvás, mam monitor 1600x900 a ještě včera sem měl nyx přes celou šířku, teď chybí zprava asi pětina, v chromu to dělá totéž, wtf? máte to taky?
    KALTY
    KALTY --- ---
    WOODMAKER: to sem zkoušel ... no nic. Budu se muset smířit s tím že mám FF v práci no... ale díky moc
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    KALTY: 205.202.120.216:3128 možná?
    KALTY
    KALTY --- ---
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    KALTY: zkusil bych ve FireFoxu jít na adresu about:config a tam vyhledat slovo "proxy". Mohlo by to být pod klíčem network.proxy.http, ale nevim jistě, neumim
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Dva měsíce trýznění.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam