• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    MVEK
    MVEK --- ---
    Ještě by to ale chtělo k dokonalosti, aby to fungovalo jako v Chromu, že to otevře ten tab na pozadí (když mám nastavené otevírání tabů na pozadí).
    MVEK
    MVEK --- ---
    Chtěl jsem se zeptat, jak otevřít obrázek v novém okně (jen IMG tag, ne odkaz, ale i tak třeba zmenšený), a odpověděl jsem si sám, pravé tlačítko a Open image totiž funguje i s přdržením SHIFT, pak to jde v novém tabu.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj všem. Mám takový dotaz. Chystám se na poslání větší dávky mailů. Sice bych to mohl řešit přes php, nebo k´dem v C++, ale potřebuji to lehce zindividuálnit. Je možné Opeře předat v nějakém souboru koncepty e-mailů, provést v konceptech případné úpravy a až pak odeslat? Jde mi o to, že bych si vyexportoval ty soubory s poštou, někam je Opeře uložil, Opera si je načetla a pak bych s tím pracoval dál? Je to utopie nebo to tak nějak půjde?
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    DANIELSOFT: tak na jiném serveru vyřešeno zvětšením diskové cache dle http://my.opera.com/community/forums/topic.dml?id=865652&t=1328445506&page=1#comment10860422 (kdyby to někoho zajímalo)
    MVEK
    MVEK --- ---
    Mně navíc přestalo dneska chodit správně hledání ve stránce, ale provedl jsem teda update a funguje, na vině ale spíš asi byl dlouhý běh bez restartu.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MVEK: jo, od verze 11.60, ani cisty reinstall nepomohl :(
    MVEK
    MVEK --- ---
    Hm, (zase) nejde při psaní tweetu na Twitteru označit text myší.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    po prechodu na 11.61 uz je to ok
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    zobazuje se vam nekomu stejne jako mne csfd v nejakem pochybnem modu, ktery pusobi dojmem rozpadleho css pripadne mobilni verze? dela to pochopitelne pouze v opere
    HASH
    HASH --- ---
    CERMINEK: dik

    ja vedel, ze nemuzu bejt uplnej idiot
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    HASH: Mno tohle teď nahrazují štítky ne?
    HASH
    HASH --- ---
    Mam pocit, ze se driv dalo v Mail clientu nastavit vyhledavani podle klicoveho slova ajko slozka(?)...nevite nekdo, kam to zmizelo?
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    ja jsem z toho Dragonfly i pres jeho pomerne nedavny upgrade tak nestastny :(... potreboval bych chrome devtool :(
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: hm, teraz som to skusil a vyzera to tak ze tam je zalozka na javascript len ak to nejaku chybu najde. tu na nyxe som zalozku mal, chyba bola ze sa nepodarilo nacitat nejake .js, na svojom webe som javascript zalozku nemal
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TROFOZOIT:
    no skoda ze to neni v tom DragonFly... nebo jsem to tam nenasel... takto to je dost na prd...
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    hm, aha, tak to bude tym ze ja hovorim o inej error console ako ty. cez menu stranka > vyvojarske nastroje -> chybova konzole
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    KOC256: Normální Error Console Shift+Ctrl+O (Page - Developer Tools - Error Console)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMAS3333:
    ale to bude asi jak pisu... ta zalozka se tam zobrazi az kdyz tam ta chyba toho typu je... tu neni ani ten css filtr...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam