• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: ale logo pekne!
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOC256: v dokonale aplikaci neni treba nic nastavovat :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: Opera Next? what did i miss?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Tak jsme si nainstaloval tu Operu NEXT... prvni co jsme udelal je ze jsem "vlezl" do nastaveni kde jsem si chtel nejak pretahnout nastaveni ze stavajici opery :) Tak mi tu nerikejte ze vsechno je cajk :D

    EXTAZYK
    EXTAZYK --- ---
    NECROMAN: no me treba na FB v opere nechodi videochat, to uz jako opera poresila?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    jako KKcko nepouzivam ale neni zrovna KK ten prohlizec, ktery byl nejmene doporucovan protoze tam vsechno nefungovalo ?
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    upgrade z 11.62 na 11.64 mi opravil "crash on exit" na Linuxu. super.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    uz se to blizi:
    Facebook už nedoporučuje Chrome. Místo něj nabádá k použití Opery | ExtraWindows
    http://extrawindows.cnews.cz/facebook-uz-nedoporucuje-chrome-misto-nej-nabada-k-pouziti-opery
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    to uz si asi facebook vedenie duplo!

    :)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    OCTOPUSS: Prozatím to ani jednou nespadlo a všechno funguje. Nechápu co se děje... Ale nezlobím se :P
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dalsi spekulace na tema, zda Opera bude odkoupena?
    Is This Why Jon S. Von Tetzchner Left Opera?
    http://www.favbrowser.com/is-this-why-jon-s-von-tetzchner-left-opera/#disqus_thread
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Tak jsem se odhodlal i k importu mailu. Tip pro ostatní: pokud máte v koši 10k zpráv, je dobrý ho vysypat, jinak to bude chroustat pět minut :))
    Napřed trochu zmatek z mírně jinýho vzhledu a tápání nad základním nastavením, ale nakonec to vypadá funkčně. Zrovna mail až donedávna prý vůbec nešel.
    Prozatím to vypadá nadějně.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    OCTOPUSS: Správný browser by __měl být__ bez problémů, až na hranici neviditelnosti; vidět má být stránka (to říkám u vědomí toho, že některé browsery umí všechno*, jen to browsení webu jim moc nejde).
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Mně občas krásně vytuhne na youtube.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Mail jsem nezkoušel. Všechno ostatní funguje bez problémů. "Všechno ostatní" je ale hodně subjektivní, protože já používám prohlížeč tím nejzákladnějším způsobem. Žádný pluginy, žádný gesta, nic.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Má ještě nějaké větší mouchy nebo se to už dá používat produkčně?
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    MEDWYN: Já to už nějakou dobu sleduju, ale tohle je pro mě první fungující snapshot :)
    Psali ale, že se blížej RC, takže plná verze by to mohla být do vánoc :D
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    PISKVOR: No to jsem si nasel. Spis jsem cekal ze jako 12 goes final. Poprask kolem bety me az tak nebere.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    OCTOPUSS: Jako beta nebo co?
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Tak Opera 12 KONEČNĚ v použitelným stavu. To to trvalo.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    DANIELSOFT: yep, sandbox... novinka, ktora kym sa nenastavi (/nevypne) tak neskutocne leze na nervy.
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    (OT: ten Avast taky poslední dobou nějak štve, nedávno mi volala máma že jí nejde spustit program na obrázky (AcdSEE) a ten Avast tam vyhodil okno, že to chce spouštět -z nějakýho neznámýho důvodu- v sandboxu a ona nevěděla co dělat a myslela, že to nefunguje)

    a abych nebyl úplně OT: k Opeře jsem přešel relativně nedávno právě z Chrome, jak píše MVEK to s těma tabama s bílou plochou, tak mě se občas stávalo, že se tab vůbec neobjevil ani po čekání a byla tam jenom ta bílá plocha, což pokládám za neodpustitelný bug
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam