• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    SlashGeek · 5 features Opera Browser did first
    http://www.slashgeek.net/2012/06/08/5-features-opera-browser-did-first/
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    uz je v ty 12ce opraveny Gmail? V 11ce mi vzdycky pri vytvareni emailu sam nastavi nejmensi font
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    WRONSKI: par krat som pouzival operu v kombinacii s niecim inym na polovici monitora a resize fungoval korektne mam pocit... ale ci to blbo v 1 pripade v 20 by som si ani nepamatal, az tak som to nepouzival.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Čistou instalaci dělám jednou za čas bez ohledu na bugy .)
    S tou velikostí okna se to má tak, že si okno upravim třeba na půlku monitoru, pak ho maximalizuju, a když ho pak dám obnovit, tak se občas (třeba jeden případ z dvaceti) obnoví do maximální velikosti. (Což mě brnká na nervy, zejména když mi to FF, Chromium ani Safari nedělá.)
    To se vám to fakt nikomu jinýmu neděje?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WRONSKI:
    zkusit cisty reinstal opery?
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Tak tohle mi vždycky fungovalo jak na XP, tak Vistách i 7.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    KOC256: Tiše závidím :)
    Mám to na XP a Vista, u stable i α/β...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WRONSKI:
    taky nechapu. moje si to pamatuje...
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Mě přijde spíš absurdní, že už leta si Opera nedokáže zapamatovat velikost okna (ne-maximalizovaného, ofc). Pokaždé s novou verzí čekám, že to bude fixnuté, a pořád nic.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: nic. problem u mna je, ze mi ten scroll velmi nefunguje a pri posuvani obrazku (konkretne kliknutie a drzanie a potom tahanie mysou) obrazok skace a velmi sa mu scrollovat nechce. ak scrollujem scrollbarmi alebo kolieskom tak sa to sprava korektne. S pluginom na neresizovanie sa to pri kliknuti, drzani a hybani mysou sprava korektne a neskace to.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMAS3333:
    nechapu...

    kliknu obrazek se sam resizuje tak abych ho videl cely... pokud ho chti videt v original velikosti tak na neho kliknu a scrol mi tam funguje uplne normalne jak bych cekal...

    co je na tom co pisu spatne?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: proste problem je, ked si otvoris velky obrazok samostatne, napriklad tu: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/bd/Arizona_-_1907_poster.jpg
    tak to opera od verzie snad 11(?) zmensi a chce aby si si to scrolloval, ale to scrollovanie obrazku velmi nefunguje a aspon u mna to rozne skace pri posuvani. takze na mojom ntb s rozlisenim 1366x768 to dospelo do takeho stadia, ze som to uz nevedel vydrzat. end of story.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: no ono ide hlavne o vysku pri velkych obrazkoch na sirku 1366
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMAS3333:
    na sirku snad 1024 ne? :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: no to je dost rozdiel oproti mojim 768 :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMAS3333:
    NTB 1600
    externi monitor 2048

    spise vetsinu obrazku vidim pres JS boxy...
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: tak ked mas velke rozlisenie...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMAS3333:
    asi jsem si toho nevsiml... :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: presne ten resize obrazkov som myslel, menilo sa to uz v nejakej starsej verzii ale az teraz ma to dohnalo do stavu kedy ma to zacalo srat (hlavne pre to ze poriadne nefunguje scroll cez obrazok)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam