• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    no spise jsem chtel slyset to ze pokud je system nastaven "normalne" || "bezne" proste tak nejak bez zasahu tak to nefunguje... ...toto je psano bez zasti. proste jen podotykam ze aby to vypadalo OK je treba do toho hrabnout... :(
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: ano, mam zoptimalizovany system. to si chcel pocut? :)

    (W7 / 64b / nvidia / 10b lcd)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    taky nemam zadnou sunku :)

    Nemas treba vypnute neco jako vyhlazovani pisem? nebo nejake spesl nastaveni ve woknech?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: alebo mam dobru graficku kartu ;)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    tak mas asi v sobe hodne piv a nebo mas spatny monitor :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    mam ON a zatial vyzera vsetko OK.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OCTOPUSS:
    nastesti meli alespon tolik rozumu ze v defaultu to je na off... vetsina useru by to nebyla schopna zmenit a rovnou by zavrhli cely prohlizec...
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Tak u mě:
    (nahoře HWA on, dole off)

    Nějak to kucí vopálený nezvládli.
    Jestli je to working as intended tak fuck off :)

    KOC256
    KOC256 --- ---
    s

    KOC256
    KOC256 --- ---
    bez

    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    OCTOPUSS:

    jop potvrzuji... hodne nestastny pokus o vyhlazeni textu u malych pismen to udela takove rozpite male skvrny :(
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    ADAM: Zmrví ti to celej prohlížeč :D
    Já to zapnul, a rázem byly všechny texty zešedlý a celkově se změnil vzhled skoro všeho - jako by to bylo prohnaný filtrem. Tak jsem to zase vypnul a nic mi nechybí. V zásadě vůbec nechápu k čemu je to dobrý. Procesory jsou rychlý dost a nikdy jsem neměl problém s rychlostí vykreslování stránek.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ADAM:
    ja jsem si ji ted taky zapnul a uvidim jestli neco pocitim... :)
    ADAM
    ADAM --- ---
    zkusil jsem i x64 verzi a jede to v pohodě

    jak poznám, že mi hw accelerace funguje správně? :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OCTOPUSS:
    no poslednich par verzi vydavali dost divoce... ale mi ta 12ctka uz od bety celkem bezi...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PISKVOR: ale prd, ted jsem zjistil, ze to pada i v Chromu. Problem je podle vseho s ovladaci na Intel GPU
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    NYX: To vypadá jako zblblá HW akcelerace, ale ta je defaultně vypnutá, tak nevím... Ale zjevně je to rozbitý :P


    Trochu se bojím toho uspěchání v12 final. Mně osobně sice všechno funguje, ale lidi v komentářích pod tím blogem dost brutálně reptají, a mám dojem, že mají důvod. Doteď chrlili nový buildy jak na běžícím pásu, ale odteď můžeme další verzi očekávat tak za čtvrt roku. Pokud někomu něco zásadního nejde, radši ať neupgraduje :)
    NYX
    NYX --- ---
    kde vypnu tuhle featuru? :)

    KOC256
    KOC256 --- ---
    PISKVOR:
    nevim zda se nekdo polepsil... to nehodnotim... jen nerad delam zavery dokud nejsou final verze...
    ADAM
    ADAM --- ---
    final vysla. prava se mi updatovala :-)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KOC256: OK, fer. Pod dojmem tohoto UPASAKA jsem myslel, ze uz vysla final O12 (final W8 pochopitelne jeste neni). Jenom tu retoriku "on uz se polepsil, v tehle verzi uz me mlatit nebude" uz nezeru.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam