• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    možná sem přehlédl, ale taky vám nová opera odmítá správně zobrazovat český znaky v nadpisech? např. http://www.csfd.cz/film/294963-az-vyjde-mesic/

    ADMIX
    ADMIX --- ---
    PISKVOR: No to prave nefunguje - ono se to nabidne pouze primo v radku, ale v tom rozbalovacim menu to samozrejme nevidim, protoze uz jsem to smazal z historie ... takze se toho evidentne nejde zbavit. Fuck you, opera, mel jsem zustat u svoji 10.11 :((((
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    Imho pomaha smazat z historie a cookies.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ADMIX: ano, ano, nekonecne vnucovani preklepu.. z toho se mi vzdy jezi vlasy hruzou
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ADMIX: Najet na nej v tom rozbalovacim menu pod address barem mysi a dat Shift+Delete taky nepomuze? (naprosto nenalezitelna featura, ale uzitecna)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Muze mi nekdo vysvetlit, kterej dement vymyslel tu ficuru, co v address baru automaticky doplnuje url?

    Jednou jsem se preklepnul a od ty doby to FURT nabizi ten preklep, ackoliv jsem ho vickrat nenavstivil. Z historie jsem ho smazal, nepomohlo ...
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    KOKES: tak, vyřešeno :))
    KOKES
    KOKES --- ---
    hm aha, problém vzniká scrolováním stránky.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOKES: nie. pockame na fix :)
    KOKES
    KOKES --- ---
    HADIAK: jj, v samostatném tabu funguje ok. zkusím zvětšit cache?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOKES: vzdy mi pomaha otvorit gif v samostatnom tabe (drag&drop a ide)


    KOKES: u mna OK (loopuje sa/hybe sa)
    KOKES
    KOKES --- ---
    např. tenhle, chvilku se pohybuje a pak se zastaví a už se nerozhejbe.
    http://e.asset.soup.io/asset/3236/0846_d483.gif
    KOKES
    KOKES --- ---
    opera 12.00 beta mám problém v ani gifech, některé jedou, některé vůbec ani po reloadu img, ani po refresh page. jsem sám?
    KALTY
    KALTY --- ---
    GIBON_FIODOR: no paráda ;)

    díky moc hoši
    GIBON_FIODOR
    GIBON_FIODOR --- ---
    KALTY: predpokladam ze tady to najdes: http://www.youtube.com/html5
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MVEK: mam pocit, ze som to skusal ja, mam tu novu operu, nemam tu avast, akurat som ale zminimalizoval pouzivanie stranok, ktore mi to robili najvyraznejsie :)


    KALTY: plugins on / off?
    KALTY
    KALTY --- ---
    Hoši nenašel sem
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    KALTY: tohle dela opera od chvile kdy ouyotuube ty html5 videa zacal pouzivt. Osobne bych rekl ze to je jeden z nejvetsich bugu ale prekvapuje me ze to tam je uz dve verze takze to asi nikoho moc netrapi :) v chrome my html5 video ve full screenu normlane jedou ve fullscreenu
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KALTY: Myslim, ze to je nekde v osobnich nastavenich na Youtube, byvala tam sekce Experimental myslim.
    KALTY
    KALTY --- ---
    PISKVOR: a kde to přenastavím? sry sem mimo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam