• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    mn se to stalo uz drive, ale nabyl jsem dojmu, ze to dela jen u delsich ceskych textu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OTZ:
    jestli tim beznym myslis hledani, tak ja taky bezne hledam ale porad aplikaci mi poprve nastal az kdyz jsem tam hodil ten text ktery tu sel...
    OTZ
    OTZ --- ---
    a) málokdo je tu bežný uživatel
    b) tohle není zas takovej špek já to dělám docela běžně

    ty žblepte..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OTZ:
    to je zase zblept... :)

    Bezny uzivatel vubec nepozna rozdily mezi 11 a 12 a ze tu obcas objevime nejaky spek je fakt bomba kvuli ktere se budu drzet nekde verze 6 z roku 2000 :)
    OTZ
    OTZ --- ---
    předpokládám že už máte všichni upgradováno na 12ku. já věděl že se do toho nemám hrnout..)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    heh to je dobrý... Opera is down :D
    ADAM
    ADAM --- ---
    OMNISLASH: taky ji to krásně shodilo :-)
    M0R
    M0R --- ---
    a jo, mne to taky spadlo. ale ja nepouzivam ten address bar pro vyhledavani
    OTZ
    OTZ --- ---
    nepadá, 11.62 build 1250 WinXP 32bit
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    OMNISLASH: tiez pada.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    M0R: coz o to, ja si to vyhledal. slo mi o to, ze to zkratka borilo operu po pastnuti do adresniho radku a neni to poprve, co se mi to stalo (= co jsem tam chtel pastnout nejake souveti a opera sla dolu)
    M0R
    M0R --- ---
    OMNISLASH: T. Jefferson o sportovnich zbranich
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    muzete nekdo zkusit pastnout tohle do adresniho radku k vyhledani?

    Silné tělo činí i mysl silnou. Z různých druhů cvičení doporučuji střelnou zbraň. Je to přijatelné cvičení pro tělo a dává mysli důstojnost, zábavu a nezávislost. Míčové a podobné hry jsou pro tělo příliš prudké, a netříbí mysl.

    ja to tedy nestihnu ani odeslat. opera vzdy statecne sleti ihned po pastnuti ^_^
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    ADMIX: Tak jsem tomu dal cas, a bohuzel - ten preklep se mnou asi uz bude navzdycky ... tomu rikam feature :(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Když si zobrazím v menu Nápověda -> O aplikaci Opera, tak vidím
    Verze
    12.00
    Sestavení
    1467

    Pokud ale slidnu (Win7) dole ikonu na hlavním panelu, tak tam je napsáno "Opera11.60 1185" :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    PISKVOR: to praveze nepomaha, bolo to prve co som kontroloval.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TOMAS3333: Hmm, na 12 Next (Linux x64, build 1497) taky CNR.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    TOMAS3333: Jj, potvrzuji (12.00 na XP, Vista)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TOMAS3333: Klikni pravym vlevo od adresy (tam co byva zamecek nebo zemekoule podle http/https), a zaskrtni "Zobrazit uplnou adresu" - a bude se zobrazovat vzdy cela, vcetne hashtagu (O12 - Linux x64).
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    Dnes som aktualizoval na 12ku a jedna vec ma neskutocne serie. Vyzera to tak, ze 12ka ma bug, kedy nezobrazuje hash tagy v address bare (niekedy jo, niekedy nie, neviem podla coho urcuje ci zobrazi alebo nie)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam