• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    NYX: a netahas niektory script z dakeho hostingu? mozno to fixli tam...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    fakt divné... alle pak si opravdu myslím, že byl problém u tebe... když to všem najednou začíná fungovat...
    NYX
    NYX --- ---
    ne, nic jsem nemenil. a ocividne pro operu ani nic uz opravovat nebudu, kdyz se problemy objevi i vyresi samy od sebe :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    HADIAK: funguje aj chat aj upomienky. zeby Nyx nieco opravil?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    pluska uz sa ukazuju. nechapem :)
    MVEK
    MVEK --- ---
    NECROMAN: Měl jsem s tím imho problém u 11.x verzí. Teď jsem ale ještě na 12.00.
    Každopádně tehdy jsem zjistil, že lze vytáhnout tab jen některými místy...:-). Tuším, že buď hned třeba nahoru z okna menšího než je obrazovka, nebo naopak ne, ale doleva/doprava stále v úrovni tab řádku.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    u Opery 12.01 vidim problem, ze skoro nefunguje drag tabu mimo operu do extra okna
    Pokud tahnu tab, atk asi po pul vterine se mi kurzor zmeni na znacku prekrtnute 0 a po pustnei se zadny tab nevytvori. Mate s tim nekdo podobny problem?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    a mozno sa menil aj samotny script...
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    KOC256: o tom downgradu jsem nečetl... tak pak dej vědět... ale ještě mi čistý install moc problémů nikdy nevyřešil, většinou to souvisí se změnou jádra pro javascript a typicky na tom hoří stránky, které třeba dělají něco trochu nestandardní cestou...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SLUPKA:
    asi nedelas v IT nebo v SW lepereceno. Male porad neznamena zadne... a pokud jsi cetl diskuzi tak jsem downgradoval z 12,01 na 12,00 RC a chyba je u me stale, takze neni to v samotne aplikaci ale v necem kolem ni...

    Ja budu odpoledne na jinem PC a udelam tam cistou instalaci at to vyloucime a nedelame tu jen zavery bez podkladu...
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    KOC256: Ale je to dost malý rozdíl... O co, že to chyby na nyxu nevyřeší? :))

    Ale přijde mi zajímavé, že jediné problémy nacházím na nyxu... Nebo vám nefunguje ještě něco někde jinde?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    *hehe*
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    Po dnešním testování čisté instalace 12.01 vidím jediný řešení přejít na 11.64 a na verzi 12 si počkat tak půl roku, než opravěj alespoň major bugs. A nebo přechod na chromého.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SLUPKA:
    minula verze + 1 update != cista instalace !
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    já jsem si všimnul jen toho, že se v chatu neodmaže text a že nejde rozkliknout, kdo co plusoval... a na minulé verzi jsem dával čistou instalaci a pak jeden update, takže myslím, že čistá instalace nepomůže...
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    minimalne pridavanie do upomienok a chat fungovali (teda chat funguje aj teraz, len sa po odoslani nevymaze textarea) v 12.00
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    (ale dal bych ruku do ohna, ze to slo!)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    hm tak doma mam este Version 12.00 Build 1467 a tiez to nejde...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ono to asi nejak rozbiji asi config opery... kdyz jsem downgradoval na 12,00 RC co se mi tu valela tak uz se to nepodarilo rozchodit k funkcnosti...

    nechce nekdo zkusit cistou instalaci? :)
    NYX
    NYX --- ---
    no pokud by to byla jedna chyba a projevovala se u tohohle vsechno, tak to bude asi neco v jquery
    KOC256
    KOC256 --- ---
    no to bude to bezpecnostni riziko ktere soudruzi v norsku najednou odhalili...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOMAS3333: to bude asi vsetko jedna funkcia, ktoru rad nyx pouziva :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam