• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    JEZEVCIK: čas od času ano... F5 to vyřeší snadno a rychle...
    JEZEVCIK
    JEZEVCIK --- ---
    Nesetkal jste se někdo s tím, že mu Opera nenačítá některé stránky ? Mně to dělá náhodně. Někdy nenačte Youtube vůbec, někdy nenačte jen css z Youtube. Jindy zase nenačte jinou stránku.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ZONICEK: Mam pocit, ze pocita provedene prikazy, cili v necem jako
    <script>
    for (var i=0; i<1000000; i++) {
    var x = Math.random();
    }
    </script>
    si urcite zacne stezovat, zatimco u jinych operaci ne - byt podle hodin na stene trvaji dele.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZONICEK:
    zalezi jak dlouho trva jejich bez ne?
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    Netušíte podle jakého klíče vyhazuje opera:
    JavaScript
    zastavit provádění skriptů této stránky ???

    Na spoustě stránek kde je JS to nedělá a na některých kde JS je to dělá (i když to jsou malé skripty).
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OCTOPUSS: no nevies drag and dropovat. :) ono to sice ukazuje znacku, ze s tym nic nejde robit, ale jak mile sa to dostane medzi bookmarky tak to tam proste ide dat. googluj "drag&drop" ;)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    OCTOPUSS: a otvaras taby v zalozke vlavo? (F4 by to malo byt)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    HADIAK: No to jo, ale prostě ve chvíli kdy kliknu na tab (a pořád držím tlačítko) se mi ten tab aktivuje, takže ho není kam táhnout, jedině prohodit pořadí s jiným, což je mi k ničemu. Do bookmarků prostě přetáhnout nejde... Asi něco dělám špatně, ale netuším co :D
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OCTOPUSS: tak to netusim preco ti nejdu tahat taby; ich pozicie na liste menit mozes?
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    HADIAK: Jo, tak to přesně mi nefunguje :) Když kliknu na tab, rovnou se mi to na něj přepne, a nikam ho nejde přetáhnout.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OCTOPUSS: otvoris si okno s bookmarkami (defaultne vlavo hore hviezdicka), kliknes na tab, ktory si tam chces vlozit a dragnes ho tam. drag&drop.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ADMIX: Intuitive and obvious :-P Also, useful (cerny text na cernem tooltipu taky dobrej).
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    HADIAK: Tak teď si připadám jako blbec, ale netuším jak :D
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Ha!!!

    The pref to control desktop integration is this one: opera:config#FileSelector|DialogToolkit. Switch it to 4, click save and then restart Opera.

    moje psychicke zdravi je zachraneno!
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OCTOPUSS: drag & drop?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Poradte mi nekdo, jak Operu pod debianem donutim ignorovat systemovy skin, jinak se z toho vazne poseru ...

    https://admix.eu/tmp/zkurvena_opera.png
    https://admix.eu/tmp/zkurvena_opera_2.png

    (na tom prvnim je videt muj dlouhodoby problem, bile pismo na bilem pozadi .. )
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Jak Operu přinutím přidat do oblíbených stránku z webu, který v nich už mám?
    KOKES
    KOKES --- ---
    jaký expert usery? když je někdo dement a neumí napsat c tak to za něj mají řešit inženýři z Opery?:-)
    To pak vede na programátorský produkty typu vtipu s výtahem do 3.patra (nechtěl jste jet do druhého? a ve čtvrtém je spousta zajímavých obchodů)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Tak V je vedle C a inženýři z Opery řeší zaměnitelnost - ASI(?!?) možná to někomu pomůže ale expert usery to asi spíše naštve no :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam