• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OMNISLASH:
    pokud se to nedeje i nekomu jinemu tak se bojim ze to je proste jen klasicke operacke nezvladnuti upgradu ale nesouvisi to globalne ale proste lokalne jen u tebe... takze pokud nechces cekat na rozhreseni - pokud vubec prijde, tak doporucuji cisty install :(

    ja se svymi problemy taky cekam zda se nekdo neozve a kdyztak ho provedu... on to nakonec az takovy problem neni... tech extra nastaveni nemam moc...
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    velice vtipne tez je, ze kdyz si otevru dragonfly, tak i pri nacteni stranky potvrdi, ze opera se ty obrazky na strance vubec nepokusi stahnout. zkratka je ignoruje.. jak je mozne neco takhle dodrbat :-/
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    je mozne operu nejak downgradovat? tohle je vazne na ranu, aby se mi nahodne na webech nezobrazovaly obrazky, proto "proste proto", pricemz opera je evidentne vubec nenacte (hnete, ze maji 0B a ze je bez potizi otevru v samostatnem okne, ji vubec nevadi)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    a jeste jsem si nejak vypnul tooltipy u prvku stranek a nevim jak je dostat zpatky :)
    settings -> preferences -> advanced -> browsing -> tooltip mam samozrejme zakliknuty :(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BTW: od posledni verze se mi deje ze pokud se dovnload otevira do noveho okna a ten soubor stahnu tak pak je address bar najednou prazdny...

    Tipycky UC:
    - vytvorim odkaz na nejake moje FTP (pr.: http://doma.nejakyserver.cz/soubor.zip)
    - ten pro kontrolu zkopiruji do address baru a dam enter
    *** drive se soubor nabidl ke stazeni a link zustal v adrese
    *** nyni se soubor nabidne ke stazeni ale link zmizi... :(

    A delalo mi to u vice akci kde me to vzdycky nastvalo...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ja zjistil ze obcas je zdrave nainstalovat cistou verzi a jen pres "Opera Link" nasynchronizovat Speed Dial a hesla... nedavno jsem to musel udelat a proste ty opery jsou uplne jine... najednou vidim nove funkcionality atd...
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    nejnovejsi opera se pochlapila - naprosto mi odmita natahovat na webech nektere obrazky, prestoze samostatne je nacte bez problemu. mimo jine treba tady na nyxu nevidim zadne ikony. restarty nepomohly
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Také Vám začne po určité době vytěžovat tab s FB Operu na 50 %. Opera 12.11, Win8 ... stačí tab shodit a nahodit nový a je po problému.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    HADIAK: Asi ano, oni vydali browser.js fix, ale já mám pořád 12.02.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TROFOZOIT: u mna v poriadku. asi vdaka novej verzii?
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    BTW ten fix pro ty kteří mají dojem, že jim v Opeře nejde kopírovat v Gmailu.. on žádný není potřeba. Ono se to kopíruje, jen Gmail posílá Opeře CSS, ve kterém je pozadí výběru nastavené jako průhledné, takže člověk má dojem, že se nic nekopíruje.
    Fuck you Google.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    E42: na download som klikal v jeho updatery, nestahoval som z webu.
    E42
    E42 --- ---
    HADIAK: Ono to tak úplně bez pytania asi nebylo, na download page je na to checkbox: http://get.adobe.com/flashplayer/
    Jiná věc ovšem je, že je implicitně zaškrtnutej a velmi snadno přehlídnutelnej.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    nedavno som updatoval flash a vcelku ma nasral; bez pytania stiahol a nainstaloval chrome... a este sa spytal, ci som bol spokojny s instalaciou flashu!
    KOC256
    KOC256 --- ---
    12.11 je venku...
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KOC256: S tímto mám problém pouze pokud změním téma Win7 ... ale proč se tak děje také nevím.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Po uspání windows 8 a následném probuzení vidím vždy u Opery černé "pozadí". Stačí maximalizace a následná minimalizace ale i tak to je otrava... Náhodnou nevíte co s tím?

    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    ADAM: IMHO neměla. Já si včera chtěla stáhnout widget anyway.. a Opera ho ani neuměla rozpoznat. Takže stáhnout si to můžeš (na disk) ale to je to jediné co s tím můžeš udělat.
    ADAM
    ADAM --- ---
    tojo, končí. ale měla by být stále funkční.

    konkrétně u toho linku je napsáno "We are no longer developing Opera Unite. Download the application anyway."

    no, ale každopádně to s tím souviset může, možná prostě vypnuli stahování aplikací.

    i když tam je psáno "1,551 downloads last 7 day"
    ADAM
    ADAM --- ---
    když tady http://unite.opera.com/application/132/
    kliknu na Download the application anyway.

    tak to neudělá nic.

    stejně tak když v menu kliknu na "manage applications"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam