• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    KOC256: 3) se mi stava obcas, uz celkem dost verzi zpet. Jinak ja mam zase problemy s gmailem, google maps ... prestane mi to obcas uplne reagovat na vsechny ovaldaci prvky. Trosku uz mne to zacina srat :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Pozorujete nekdo nasledujici chovani?

    Win8 + Opera 32 i 64 bit

    1/ obcas se nad odkazy/obrazky/abbr nezobrazi titulek ale vidim ho jen v status barru dole
    2/ nejde rozkliknout select box - jen ho oznacim a pohybovat se v polozkych musim sipkami
    3/ uspani - probuzeni mi zpusobi ze polopruhledny okraj je cerny. dribe pomahala maximalizace-obnoveni ale casem uz nepomohlo nic

    vsechno takto spatne funguje postupne - po startu to je OK ale casem se vsechny vady postupne projevi
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CERMINEK:
    jde to tak ze prekopirujes konfiguracni soubory... jenze na NTB mam ho stary asi rok a proste nektere nove veci tam nejdou rozchodit protoze ty aktualizace casto spise degradujou nez povysuji verze... takze super ze majm novou instalaci jen takove DODO to je...
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    KOC256: To by se mi taky líbilo, kdyby to šlo zcela úplně...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WOODMAKER:
    ja nekde psal ze ne?

    :)
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    KOC256: hesla jdou přenášet
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEVIN00:
    no ted jsem si presne pripomnel co mi jeste chybi:
    - predvyplnovane udaje do formularu
    - nastaveni opery
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KOC256: Tak na toto jsem už tolikrát nadával ... pc, ntb, tlf a pořád to skoro všechno manuálně přenášíš
    KOC256
    KOC256 --- ---
    byl jsem v poslední době nucen přenášet nastavení opery pomoci LINKu. škoda že neumí přenášet i další nastavení - uživatelská nastavení proistředí, otevřená TABy, ... prostě tak abych mohl sharovat komplet operu mezi několika PC...
    JEZEVCIK
    JEZEVCIK --- ---
    OCTOPUSS: Mně se to stává docela často. Jak doma, tak v práci. Ne vždy za to může Opera nebo FF.
    Předně jedno zjištění. IE nemůžeš na windowsech považovat za pouhý prohlížeč srovnatelný s jakým-koli jiným. IE je do windowsu plně integrovaný a tak se chová jako "kus" těch windows včetně nastavení. Takže když v IE nastavíš třeba nějaký proxy server a případně filtrovací script bere se tot nastavení jako systémové. To znamená, že Opera nebo FF, pokud jsou nastaveny aby šly přes defaultní proxy, budou ovlivněny tím IE :-( Takhle to třeba máme v práci. Velmi často se mi stává, že surfuju na IBM stránkách a po nějakém čase mi Opera řekne že se ji nepodařilo nalézt uvedenou stránku. Když spustím IE změním nastavení a vymažu cache Opery, tak vše zase funguje. To samé např. s Youtube.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    OCTOPUSS: Uz se mi stala kombinace snad vsech moznych "v X funguje, v Y nefunguje,v Z funguje napul;" co konkretne? (IE napriklad dokaze fungovat s nevalidnimi URL "po windowsacku" - cili http:\\www.nyx.cz\index.php , ktere ostatni zcela pravem povazuji za nesmyslne.)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Stalo se vám někdy, že se stránky v Opeře (nebo možná i FF) přestaly načítat celý, nezobrazovaly se obrázky, ale v IE všechno fungovalo?
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    NECROMAN: Mne to pada take, flash mam on demand. 12.11 x64 na W8 .
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    NECROMAN: jo. Chakra Linux x86_64, opera 12.11 dodávaná distribucí
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Smazal jsem cache a uz to funguje.., asi ty Flashe to schazovaly.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Take vam spadne Opera na teto strance?
    Prezidentský powerpoint: Zeman dal dohromady jen dvě stránky. Bobošíková měla i fanfáry | zpravy.ihned.cz - Politika
    http://zpravy.ihned.cz/c1-58896210-prezidentsky-powerpoint-zeman-dal-dohromady-jen-dve-stranky-bobosikova-mela-i-fanfary
    ADAM
    ADAM --- ---
    mě jako první skáčou oblíbené
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Je možný někd nastavit, aby při napsání části adresy jako první výsledky vyskočily oblíbený a ne věci z historie?
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    OCTOPUSS: Bože děkuji ti za IMAP :D

    Za ty léta si operu nemůžu vynachválit..jen se mi čas od času hryzne a tak minutu je mimo...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam