• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    stoprocentne mi to bez potizi behalo i pred 6+ lety, jen to tehdy mozna psalo pred logovanim nejake nonsense info o nepodporovanem prohlizeci
    AG_
    AG_ --- ---
    OMNISLASH: bohuzel (teda bohudik) jsem od sporitelny odesel tak pred 4mi lety, od te doby to treba funguje, ale predtim mi to nebezelo. Ted jsem u KB, a taky delaj tu a tam zmenu bankovnictvi, ale uz to po updatech v opere ani nezkousim. proste jsem s tim smirenej
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    AG_: ja pouzivam v opere servis24 ceske sporitelny uz radu let a naprosto bez potizi
    AG_
    AG_ --- ---
    KOC256: With version 8.5 (released in 2005) the advertisements were removed entirely and primary financial support for the browser came through revenue from Google

    ja ji pouzival tak dva roky pred tim, nez byly odstraneny reklamy. cili od 2003 asi
    KOC256
    KOC256 --- ---
    AG_:
    jo vim ja to chci vedet proto abych identifikoval jak dlouho ji pouzivam :)

    Vim ze na zive.cz psali ze je akce na kod zdarma... a snad za tyden mozna dva byla uz zdarma automaticky...
    AG_
    AG_ --- ---
    KOC256: "kdysi" byla akce, ze opera rozdavala plnou verzi zadarmo, i kdyz jsem uz kupoval celou radu novych pocitacu a provadel jsem novou instalaci jak OS tak opery, mam automaticky plnou verzi bez reklam. pochybuju ze za to nekdy nekdo platil :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Kdy opera zrusila reklamu... ...prestala byt v plne verzi za penize?
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Tak se zase vzopamatovala, doufám, od rána jede v cajku... Jinak dle mého má Opera hodně velkou uživatelskou podporu. KDyž dělám počítače facebookařů, rozumějte lidí, co mají počítače pomalu k ničemu, tak jim tam operu dám s vysvětlěním, ať se do počítače kdo ví jak nesereou a že ajťáci tomu nemůžou rozumět. Takže na PCčkách, které mi projdou rukama je vždy aktivně používaná Opera... Jinak mám tu IE, ale snad jen kvuli bankovnictví...


    AG_: Taky na ní jedu už hodně let, okolo deseti to určitě bude...

    Jinak nepobírám, proč některé věci prostě nejdou... Občas Opera vypadá jako one-man firma :D
    AG_
    AG_ --- ---
    aha tak jsem nasel ze prvni release Opery je z roku 1994, takze je vic nez 10 let klidne pouzivat muzu :D ale tehdy kdyz jsem to pustil poprvy, nekdy kolem 2001/2002 tak se mi to zdalo jeste tak napul amatersky, tech veci ktery tam nefungovaly bylo daleko vic, a nemela tolik uzivatelskych vychytavek, ktere urychluji a zprijemnuji praci na netu, jako dneska.
    AG_
    AG_ --- ---
    KOC256: pouzivam ji snad dyl nez 10 let (boze je to vubec mozny??) a fakt nechapu jaktoze dodnes nektery veci v opere proste nefungujou, protoze jeji uzivatelska zakladna je dneska velmi robustni. je fakt ze pri nejakym delsim vypadku, neco podobnyho jako pise CERMINEK: jsem uz premyslel ze Operu odinstaluju, a pak se to zase rozjelo :) Hura jedeme dal
    KOC256
    KOC256 --- ---
    AG_: No ja to mam obdobne. Hodne lidi kolem me pouziva Operu. To bude asi tim ze priklady tahnou.
    AG_
    AG_ --- ---
    KOC256: v mem okoli naprosta vetsina lidi pouziva operu, rekl bych tak 70%. Ale jsou to nadprumerne schopni uzivatele PC, kterym nevadi ze jednou za tyden musej vlizt do exploereru. Naopak ti co pouzivaji expolerer, treba moje pocitacove pologramotna manzelka :D ta nic slozitejsiho (s nadstavbou) mit nemuze, a navic potrebuje aby ji v tom exploreru slo naprosto vsechno, protoze jinak je v haji a vola hasice :D No me nebavi kazdej den vypisovat 10-15 hesel do vsech webu kde jsem zaregistrovanej, ani me nebavi jit nejdriv na www.mapy.cz a tam neco hledat, kdyz to muzu "hledat" z adresovy radky opery, atd.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    AG_: Nikdy nerikej nikdy :). Kdyby mela vetsi uzivatelskou zakladnu tak by se situace zmenila...
    AG_
    AG_ --- ---
    CERMINEK: tak mas na kompu i jiny prohlizece ne? pokud ne tak s operou je to takrka nutnost. nikdy mi v ni nechodilo uplne vsechno, napr online bankovnictvi maj proste sporitelna i komercka delany pro explorer, tu a tam prestane v opere fungovat mail na seznamu a podobne. ale jeji vyhody u me tak prevazuji ze se nehodlam ji nikdy vzdat
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    KOC256: To mě asi přivede k šílenství, zrovna když potřebuju nejvíc googlit matroše do školy :/
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CERMINEK: Par dnj vydrz a ona to zase rozdycha... ...moje zkusenost.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ták a je to zase.. Opera se snaží mě přivést k šílenství. Pár měsíců běžela OK a od včerejška se kouše. Otevřu nový tab - kousne se, kliknu v youtube, kousne se, otevřu nyx - kousne se... nemám tam žádná rozšíření... Požívám RSS, mail, AddBlocker či jak se jmenuje... Už mě docela vytáčí, ale kvůli mailovému klientu ji měnit nebudu... Smazal jsem vše co nebylo třeba, restartoval Operu i PC a stejně se hryzá... A co s tím nevím... Víte někdo prosím?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    ADMIX: Ha, po tretim restartu opery se to chytlo. Intredasting!
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Mam zapeklity problem. Nahradil jsem konecne veverku roundcube, ale posledni win opera mi nenabizi zapamatovani hesla ... odstraneni autocomplete="off" z formulare nepomohlo, opera se proste nezepta :(
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Ani s updatem mi google maps proste nefungujou :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam