• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    Opera Desktop just updated. Should solve that pesky internal communication error on Facebook. Yay for amazing engineers!

    takze pretoto mi to vcera prestalo padat - vzdy je za tym bud flash alebo JS! :)
    ADAM
    ADAM --- ---
    jo! opera ice! - nice, to mi uniklo.
    to zní jako záchrana, uvidíme, zatím jsem to ke stažení nenašel.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    ADAM: Opera Link pro bookmarky je už dlouho ve stavu mrtvolném :( :( Zkusit vyčkat na Opera Ice, případně vyzkoušet betu, jestli je ke stažení ... zatím jsem nikde nehledal, nemám Android v tydlifonu :)
    ADAM
    ADAM --- ---
    btw opera link mi bohužel nefunguje vůbec...
    ADAM
    ADAM --- ---
    Já mám takový OT povzdech.

    jsem velmi věrný opera uživatel. Operu používám cca od verze 7 jako jediný prohlížeč (to je dávno předtím, než byla zadarmo). nikdy jsem si na nic zásadního nestěžoval, se všemi verzemi jsem velmi spokojen.

    teď ale mám nově tablet a opera mobile mě silně sklamala. zdaleka se to ani neblíží desktopové verzi (což jsem očekával že bude).
    je to prostě dělané vyloženě na malé telefony, na tabletu nexus 10 to je vlastně vyloženě naprosto nepoužitelné.

    čili surfuju na chromu - a mohlo by to znamenat odklon od opery i na desktopu, poněvadž člověk chce prostě mezi těma dvěma zařízeníma velkou míru synchronizace - bookmarků, hesel, tabů, speeddialu atd. atd.

    upřímně bych přešel nebýt emailového klienta v opeře, který je imho nenahraditelný.

    neuvažuje opera pro android plně funkční port desktopového prohlížeče?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ja mam flash tiez len na vyziadanie.. a je to fajn.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    BTW Když už jsme u těch pluginů, i když to patří spíše do jiné sekce, Mozilla se k tomu staví po svém: Firefox bude spouštět pluginy jen na vyžádání, nezbytná nutnost, nebo pruda?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    PISKVOR: Samozřejmě, že flash běží přes wrapper, ale pády wrapperu nemusí bezprostředně způsobit pouze flash. IMHO Pokud wrapper pracuje správně, měla by se zobrazit pouze pod horní lištou další lišta informující o chybě pluginu a nabídce reloadu stránky. Wrapper by neměl zastavit svou činnost a ani by neměla padnout celá Opera. Čemu wrapper nezabrání je 100 % vytížení CPU, které pak samozřejmě vykazuje wrapper, nikoliv prohlížeč samotný.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    a predsa sa toci pada!
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Tak proto je v samostatnym procesu, aby neshodil Operu ne ?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KEVIN00: A nejčastěji používaný plugin je - [virbl] ... Adobe Flash!
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    HADIAK: Umožňuje běh pluginů v samostatném procesu.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OCTOPUSS: oh. a co myslis o co sa stara PLUGIN wrapper? :)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    HADIAK: Jo, ten občas blbne. Ale co má u mě na svědomí nejvíc problémů je opera_plugin_wrapper stopped working nebo něco podobnýho.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    hmm dostal som chut na settlers 2 :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KEVIN00: OT, ale akeho settlera?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    HADIAK: Flash je kapitola sama pro sebe ... hraji Settlera a tak za 3 - 4 hoďky mi min. 1 - 2 x je oznámena chyba playeru ... ano flash je kokos, souhlasím
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OCTOPUSS: doteraz mi tiez nepadala.. ale vcera som mal podozrenie, ze to na 85% robi ten zmrduty fleš.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Mně v12 obecně nepadá skoro vůbec. Asi je moje Opera-fu silnější než vaše :P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam