• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ADMIX:
    nepouzivas historii?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    HADIAK: Never - napisu cast URL, nabehne mi preklep, rozbalim si listu, a ta chybna URL v tom seznamu proste neni, tecka. :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    (zjavy sa, ked sa nad ten riadok nabehne mysou)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ADMIX: ja ludom neverim :)

    ADMIX
    ADMIX --- ---
    HADIAK: Tam se zadne male x neobjevi, v tom je ten for :) Opera mi automaticky doplni spatnou URL, ktera ale nikde v historii neni :D
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ADMIX: a naozaj nefunguje ani to male x, ktore sa objavi pri adrese, ked ho zadavas a nabehnes tam myskou? mam chut sa ta spytat na daky vzdialeny pristup, ale nemam cas :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    KOC256: Nemuzu :) Uz jsem to tu jednou resil, ale mel jsem od toho dlouho pokoj ... dneska jsem se jednou preklep v URL na serveru, ktery velmi casto pouzivam, a tak uz od rana trpim :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ADMIX:
    muzes to smazat...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Jestli je v necem opera neprekonatelna, tak je to neodstranitelny nabizeni preklepu v URL ... kurvaaaa
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    CERMINEK: alebo si ulozit relaciu
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    JOHNNY: v ..\profile\sessions by měl být soubor autosave.bak, který přejmenuješ na autosave.win, ale pokud už jsi mezitím Operu spustil znova, máš smůlu.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    JOHNNY: taky se mi to jednou stalo..a a není...doporučuji taby zamykat, nebo ukládat do oblíbených...
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    povedlo se mi zavrit operu s cca 40 dulezitejma tabama a otevrel jsem ji znova s "cistym stitem". ty taby jsem nastradal v prubehu nekolika dni/tydnu (zdroje na bakalarku), takze nejsou v dnesni historii- je moznost je nejak obnovit?
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    TOMAS3333: pred zapnutim opery odpoj internet, pak se pomerne rychle vsechny "nenactou" a musis je manualne aktualizovat. Udaje stranky ale zustanou, takze priste se znovu nactou normalne. Je to trochu pakarna, ale lepsi zpusob me nenapada.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    OMNISLASH: Kdysi, kolem verze 9.5. Od té doby ne.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    setkava se jeste nekdo v opere s tim neuveritelne idiotskym bugem, kdy jednou za delsi cas nacte opera v nejakem obrazku kdekoliv na strance (ikonky, pozadi, etc,..) obrazek jiny?
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    TOMAS3333: si pred vypnutim Opery zapni "Work Offline" :-)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOMAS3333: ja mam za tymto ucelom v bookmarkoch adresar, ktory zacina "_0" takze je stale viacmenej prvy a dakedy davno som to fakt aj pouzival! :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    HADIAK: no lebo zide z oci, zide z mysle. To neznamena ze sa na tie stranky nechcem nikdy pozriet
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOMAS3333: cize by som to ulozil a nikdy znova neotvoril
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam