• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Neda se hledat pres zmacknuti "." zatim nejvetsi minus :D nehledal jsem zda se to da nekde nastavit... a neni tu dragonfly :)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    U mne dobry :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    púrihlas se na link na webu a uvidis ze tam, o tom pisou...
    E42
    E42 --- ---
    NECROMAN: Tak asi těžko budou rušit funkci, kterou od nich všichni ostatní s velkou slávou obšlehli. Dneska se cloudové služby hromadně zavádějí, ne ruší.
    Je to jenom technologické demo, nepanikařte.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Btw. jestli zrusi i Opera sync tak vazne prejdu na IE10, Chrome nebo Firefox podle toho, kde bude sprava bookmarku nejpohodlnejsi.
    FI_YOU
    FI_YOU --- ---
    OCTOPUSS: tim se mnohe vysvetluje

    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Norové mají nějaký nový drogy nebo co?!
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NECROMAN: "Není důležité, kdo hlasuje, ale kdo sčítá hlasy."
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    "On popular demand we have split the Opera Mail client from our desktop browser."
    dafuq?
    FI_YOU
    FI_YOU --- ---
    NYX: v komentech dostavaji docela nelitostnou sadu (po zasluze). doufam ze se vzpamatuji a ted jen premyslim, jak asi vypada takova busy winter v Opera desktop teamu.
    NYX
    NYX --- ---
    imho pokud email klient bude samostatna aplikace, tak jen aby ho mohli nechat v poklidu umrit bez velkeho kriku uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    to tu resime poslednich prispevku ;-)
    FI_YOU
    FI_YOU --- ---
    absence mail klienta neni krok, ale skok zpet ! dalsi casti, ktere vyjmenoval CALIBOS snad budou postupne doplneny, jinak to vazne nema cenu. budu trpelive cekat a sledovat, prozatim zustavam u 12.14. takovy atentat na uzivatele bych zrovna od Opery necekal :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Opera Desktop Team - Opera Next 15 Released!
    http://my.opera.com/desktopteam/blog/opera-next-15-0-released/
    CALIBOS
    CALIBOS --- ---
    ADMIX: Teď je to převlečené chrome :-) takže tam není vůbec nic...
    Na blogu se dušují, že link a wand dodají časem a M2 klient se odtrhne do samostatné aplikace. Ale už vidím těch dalších 1000 věcí které se nikdy nedodělají :-)
    Když mluvili před nedávnem o změně jádra, tak jsem myslel, že ksicht zůstane z opery a pouze vykreslování webu předělají na Chromium... ne že budou Chromium předělávat na Operu :) upřímně pochybuju, že se budou pouště do takových velkých úprav, protože dnešní svět je nakloněn spíš jednoduchým klikacím aplikacím na tablety..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CALIBOS:
    - wand je ale funguje jako kdysi v Mozille co si pamatuji
    - o linku pisou ze na nem pracuji a jeho obsah zatim vypisuji jen webove
    - skiny - v menu je thesem ale nezkousel jsem
    - vlastni gesta jsem nepouzival, standardni mi funguji
    - vlastni tlacitka jsem nepouzival

    Tak dejme jim sanci to co vsechno vzniklo vyvojem tam doprogramovat :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Moment, z opery mizi tyhle veci, cos prave vyjmenoval? To si delaj prdel ne? Dyt to je to jediny, co operu dela jinou, a duvod proc ji pouzivam ...
    CALIBOS
    CALIBOS --- ---
    KOC256: že v ní nic není :) žádný wand, link, poznámky, přizpůsobení vzhledu, skiny, vlastní tlačítka, vlastní gesta, klávesové zkratky atd atd...
    Chápu, že je to jenom ochutnávka vývojové verze (wand, link dodají časem), ale děsí mě z jakého konce to vzali. Jak to tak znám, tak spousta věcí z opery zmizí v nenávratnu.
    ADAM
    ADAM --- ---
    WKILLA: mě právě hrozně vyhovuje to, že mail client je součástí browseru...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CALIBOS:
    chrome neznám, ale zatím nevidím nic co by mě mělo odradit...

    Co se ti konkrétně nezdá?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam