• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LUDO:
    No vidíš a já naopak to vidím takto:

    Spousta lidí tu opakovaně řeší že si nechtějí nějaké weby k přečtení na později ukládat někam do bookmarku kde se to jen kupí a zapomíná... -> řešení je imo STASH

    Osobně jsem do speeddial potřebhoval dostat více než 9/16 odkazů a více ne. Ale některé byly peostě oborové (např.: phpMyAdmin pro správu databází na několika serverech) - proč je nemít v group?

    jasně že to je v podstatě jiné pojetí "hloupých" bookmarků ale dle mě přehlednější, rychlejší více použitelnější... :)

    Než mě tu někdo začne osočovat tak toto je vyjádření mé=ho osobního názoru a výsledkem pozorování tohoto fóra :)
    LUDO
    LUDO --- ---
    Jako tam skusaju nejaky Stash alebo co, na to normalny ludia uz davno pouzivaju bookmarky. Sa snazia byt strasne mudri vynajst uz davno vynajdene.

    A prechadzanie zalozkami pomocou rozklikavania v Speed Diale? Idea fastest browser je asi davno potopena, teraz to musi hlavne cool vyzerat.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KOC256: No to máš pravdu, že se krapet mýlíš ;)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEVIN00:
    Všiml sis smajlíku?

    Jinak to že vývojáři něco nějak dělají tomu se říká trend. A zrovna takové konzervy jako ty (bez urážky) si dneska zabreptají a jako první se časem přizpůsobí...

    Myslím si že zrovna ty jsi typ co nechtěl přecházet na barevné omalovánkové Win Xp a stejně tak později na VISTY, 7, 8, ... :) ale třeba se mýlím...

    Jasně že nyní je to spojení s velkou změnou, ale obecně se snažím vždycky pochopit co vlastně tím vývojáři sledují. Tentokráte mi OSOBNĚ změnu v tom SD změnili celkem namíru a i co si tu hodně uživatelů stěžovalo, tak to bude super krok kupředu. A neboj pár měsíců od vydání a ony se ty výkřiky uklidní ;-)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KOC256: Že ty máš svoje názory neznamená, že někdo nesmí mít jiné. Zatím co jsem si povšiml tady akor děláš z každýho vola nic víc, tak si nech svoje moudra pro někoho, koho to bude zajímat ;)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jak jsem shrnul v prispevku jinde - must have features, bez kterych asi budu koukat po konkurenci:
    1. bookmarks in left pane (synced by Opera link), got 1000+ of them
    2. custom search providers (searching by typing just "w term" or "imdb movie" to search wikipedia, IMDB, etc.)
    3. integrated RSS reader + ability to add new RSS feed by clicking the RSS icon
    4. wand button and Ctrl+Enter shortcut

    zbytek beru jen jako nice to have
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEVIN00:
    zalozky jeste nekdo pouziva? Dyt je to prezitek :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    NECROMAN:
    Originally posted by slash4real: Bookmarks. What about them?
    Daniel Aleksandersen: At the moment we offer Stash and Speed Dials.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Já jim už nevěřím ani díru po nosu mezi očima. Fakt mi přijde, že na něčem jedou, to prostě není možný.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KEVIN00: " As we have mentioned in the comments and we want to say it loud now - more features will come in future versions. Just to mention Link, themes support, geolocation and a feature rich tab bar to start with. Some are already in the making - just disabled since not stable enough just yet. Over the time also our settings/configuration will become richer too. And one more - Dragonfly is not dead though we cannot give you more information yet."
    Ani slovo o bookmarks.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    potreboval bych v dragonfly odchytvat co se vola za javascripty od nejake doby nebo na nejakou udalost...

    funkce, soubory, ...

    jak na to?
    WKILLA
    WKILLA --- ---
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Jako pouzivam NEXT od vcerejska a nic zasasdniho mi tu nechybi. Ano nektere veci jsou jinak, SPEEDDIAL je jeste takovy nedomakly a seka se ale obecne jsem za dva dny nenarazil na nic zasandiho... ...pravda nepouzivam mail, rss...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NECROMAN: A jako u Nokie je na mistě se ptát, cui prodest?
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Já se jen děsím nutnosti volby prohlížeče. NIC z toho co jsem zatím za deset let viděl mi nevyhovovalo.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    OCTOPUSS: Zda se, ze Opera "zahrala Nokii" - zabila perfektni prohlizec a namistoho nabidla osekanou verzi, ktera zatim za nic nestoji :(
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    NECROMAN: Oni už se fakt posrali??
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    to uz ma mam pocit aj mobilna opera a asi je to v poho, aj ked to osobne nepouzivam. (lebo musim pouzivat staru :D )
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NECROMAN: a toto je zmena ktora by mi nevadila. ak nezrusia ziadnu z dalsich featur
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Bookmarks are forever gone
    https://twitter.com/opvard/status/339385546042388480
    "@Alfuken The new Speed Dial with folder replaces bookmarks."
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam