• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OCTOPUSS:
    taky jsem se s tim nekdy setkal. resenim tusim bylo to udelat az nekde na urovni .html, ... prisruzeni programu... takovy ten zpusob ala windows 98 :(
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Hm, divný. Kdykoli v Mirandě kliknu na odkaz, otevře se v IE :(
    A v default programs je všechno šedivý, a nejde to změnit.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OCTOPUSS: tiez mam 10 a opera je default.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OCTOPUSS:
    mám a v pohodě
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Máte někdo k Opeře nainstalovaný IE10? Mám intenzivní obavu, že ten sráč se nastaví jako default na všechny protokoly ať klikám na "Make Opera default" jak chci.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZUZU:
    LINK jede... myslim ze ho nasadili cca tyden po vydani NEXT...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    Opera breached, has code cert stolen, possibly spreads malware – advice on what to do | Naked Security
    http://nakedsecurity.sophos.com/2013/06/27/opera-breached-certificate-stolen/

    Koukám, že už mají úplně v píči...oh well. So long and thanks for all the fish.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    najnovsi opera status;

    Opera Browser
    One week until Google Reader goes offline. Fortunately Opera Mail includes a RSS reader!

    (a kazdy vieme ake komenty tam su...)
    LUDO
    LUDO --- ---
    ZUZU: je to bieda, mozes skusit SeaMonkey co je pokracovatel Mozilla Suite (kompletny web balik), ale osobne skusenosti s tym nemam
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    HADIAK: :) ...na jak dlouho... :/
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ZUZU: aktualna opera :)
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    LUDO: dík, takže: existuje ještě nějakej jinej browser, který by měl obdobu operalink a integrovanýho mail klienta podobně jako opera?
    LUDO
    LUDO --- ---
    ADMIX: mne to robilo jedno rozsirenie, ak nejake extensions mas tak skus postupne deaktivovat
    LUDO
    LUDO --- ---
    ZUZU: ne, ne, ano, ne
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    sledujete tady někdo ten vývoj desktop opery? opera link už jim funguje v tý next verzi? a to s tím oddělením mail klientu od opery myslej vážně jo? enní tu nějaká naděje že by si to rozmysleli? :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Opera 12.02 na 64bit debianu mi v posledni dobe tuhne na webech typu facebook, evidentne nejakej javascript ... nemate nejakej tip? nejnovejsi 12.15 jsem z nejakyho duvodu zavrhnul (asi novy bugy)
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj, mám dotaz ohledně přehrávání ze soundcloud.com v Opeře. Permanentně na mě skáče ověření cerfitikátu z pushers.soundcloud.com, a když přehrávám, tak se často stane, že se přehrají jedna, dvě skladby a následující sladba se sice spustí (play se změní na pause), ale skladba se nepřehrává. Navíc se často stane, že když pustím jakoukoliv skladbu, tak se nezačne přehrávat... Nemáte nějaký nápad, jak to řešit?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Já věděl, že nezklameš :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEVIN00:
    Tak sorry nemohu tusit ze se tu objevi z cista jasna "nekdo" a resi NEXT.

    protoze me fakt nenapadlo ze bude nekdo ubrekavat ze neco neumi vyvojova "neverejna" verze... Pred tydnem jeste neumela Opera link a ted ho umi... takze treba zase za tyden :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KOC256: Hele sry, ale idiot fakt nejsem ... celou dobu se tu vede debata o Nextový verzi a najednou "my nevíme o čem je řeč".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam