• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    KOC256: Ja nechci zadny chrome doplnky, opera ma vsechno, co potrebuju ... teda ... mela ... fnuk :(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KOKES: "OperaChrome - fast and...uh...that's all...browser"?
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    KOKES: Opera - Slow and Fugly browser? :-D
    KOKES
    KOKES --- ---
    tak co, není čas předělat jméno klubu?:-)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    CERMINEK: To nejsi jedinej, ja ted na linuxu jedu 12.02, a cokoliv novejsiho je nepouzitelne :(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Btw. ted jsem zkousel Operu 15 na dotykovem tabletu s Win8 a je to nepouzitelne - nefunguje pich to zoom a tap na taby nic nedela, stejne tak tap do adresoveho radku nezobrazi klavesnici...
    LUDO
    LUDO --- ---
    OMNISLASH: je to normalny dalsi bugfix 12.1
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    a ta 12.16 je tedy v pohode? tu se nemusim bat nainstalovat?
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Cokoliv čtu o Opera NExt, tak mě vyděsilo, tak jsem si Next nainstaloval, poklikal, pročetl atd... A jen jedno velké Uááááááááááááá" Co teď za prohlížeč? chci mail klient, ehesla, Dragonfly a všechno to co má Opera teď.... Asi jsem dosmrti odkázán na 12.16...
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    :(
    LUDO
    LUDO --- ---
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Jako nic z toho???
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    WRONSKI: Neobsahuje
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Chápu správně, že ta nová verze neobsahuje create search, shortcuts edit a mouse gestures edit?
    Co třeba blokování obsahu, dragonfly, poznámky, vlastní css, user scripty...?
    KOC256
    KOC256 --- ---

    Týden s Operou místo Chromu: Trápení s nedodělkem – Živě.cz
    http://www.zive.cz/...ky/tyden-s-operou-misto-chromu-trapeni-s-nedodelkem/sc-3-a-169786/default.aspx

    TESAT!
    Nový styl záložek vyžaduje přepnout myšlení. Musím ale uznat, že to není nic bolestného a že jsem vlastně dospěl k závěru, že to Opera vymyslela velmi dobře. V záložkách mám stejně jen maximálně pár desítek webů, které pravidelně otevírám, a ty se pohodlně vejdou do Rychlého přístupu. Mezi záložkami v Chromu mám složku Temp, která mi plní přesně tu funkci, kterou Opera nazývá Úschovna. A zbytek záložek v mém Chromu jsou weby, které jsem několik měsíců či let nenavštívil. Při této příležitosti jsem je smazal…
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    jak mi furt pada ten KK a bez JS na web liezt nechcem... nahodil som O15 a .... ako sa lognem? ona si nepamata wand? resp iba 1 ucet na web? uf. som spat v 12 :) radsej nebudem otvarat KK.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    OCTOPUSS: dava, kdyz se mi blbe nacte nejaka stranka, kliknu na ni a otevru ji v Chromu, vec na 5 vterin :)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    To nedává smysl :-O Já myslel, že se otevírají odkazy.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    OCTOPUSS: Neklikej na odkaz ale na prázdnou plochu.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Ať klikám pravým na jakejkoli odkaz, nic podobnýho tam nemám.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam