• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    HADIAK: napriklad? zatial som na ziadnu taku nenarazil.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    LUDO: tak vzhladom na to, ze je stale viac a viac stranok, ktore proste v starej (12.16) opere nefunguju (pod "nefunguju" nemyslim, ze maju napr pokazene css alebo tak, ale proste, ze napr v shope nejde nakupovat), tak prejst na novu/aktualnu verziu je nutnost. najprv som mal spustene 2 opery sucastne, ale to je velmo nepohodlne. takze zostala len ta nova.
    LUDO
    LUDO --- ---
    hmm, tak hlaska "novu operu by som zrusil, nikto ju nepouziva" zacina byt asi zastarana
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    Pořád jsem nepřišel na to jak vyřešit záložky. Na hesla mám LastPass, ale záložky jsou problém. A ještě k tomu stará Opera je neskutečně pomalá a přestávají v ní fungovat weby.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ku*va ale take primitivne bugy tam su!
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    tak som aj doma aj v praci presiel na opera 17/opera mail. uvidime po chvilke co sa stane.

    stara opera je vsak stale nainstalovana, kvoli roznym bugom aj s heslami tak este neviem s cim vsetkym v novej opere...
    LUDO
    LUDO --- ---
    87HIGHFLYER: teletubbies :D
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    takže to prostě bude jenom modrý, basta...
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    stejne jako kvalitni zalozky, nikdo je nepouziva
    LUDO
    LUDO --- ---
    87HIGHFLYER: skiny nie su, nikto ich nepouziva
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    dá se někde změnit v opeře next celkovej skin? Má verzi 17.0, win xp, a opera next je modrá. Dá se to změnit? Povedlo se mi změnit akorát témata, ale změnu skinu nemůžu najít. dík
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ja zjistil, ze 99% problemu se stabilitou opery vychazelo z jeji kooperace s flashem. jakmile jsem v opere nastavil globalne flash na pozadani, vse je najednou ok a opera citelne mene zatezuje system (drive jsem zjistil, ze hrat swtor s operou a bez zpusobuje znacny rozdil v fps. ted je to jedno)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Jak sestrelit operu, ktera je zaseknuta tak ze nereaguje na zavirani tabu a zavirani aplikace. Pokud ji budu chtit sestrelit ve spravci uloh tak tam je pro kazdy tam extra proces + nejake bonusy pro pluginy. Ale ja chci TABy zachovat :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    LUDO: neni, nebude, protoze "nikdo ho nepouzival, tak jsme ho odstranili"
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    E42: uz. nastastie 12.16 ho ma. otazne ako dlho :) (myslel som, ze reagujes na chrome, neva, uz sa chapeme ;) )
    E42
    E42 --- ---
    HADIAK: Sorry, ale neumíš číst. M1 není důvod pro přechod na Chrome, ty jsou jiné a některé vypisuju. M1 byla důvod, proč zůstat u Opery, ten ale odpadl. Už?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    E42: pises, ze jeden z dovodov prechodu na chrome je M1. ma chrome M1? ale nechaj tak. recnicka ;)
    E42
    E42 --- ---
    HADIAK: Co takže? Přečti si to znovu, píšu to naprosto jasně.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    E42: tak M1 nema ani chrome, takze?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    E42:
    Já vycházet z těch dvou požadavků, které jsi zde vznesl :)
    E42
    E42 --- ---
    KOC256: Kompatibilita, rozšíření etc., důvodů se najde milion. Pro operu po odstranění M1 už pramálo. Použití Opery už podle mě nemá valnější smysl, dokonce už ani kvůli "security by obscurity".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam