• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: nepotrebujes testovat nic v starej opere. su to vlastnosti novej opery. len treba mat povolene advanced keyboard shortcuts.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    nemam tu starou operu... takze neotestuji...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: / = .

    cisla... skus stlacit 1 a 2. a potom na numpade. nemusis nic vediet; je to prepinanie tabov.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    / jsem co vim nikdy nepouzival. O co jsem prisel?
    cisla taky ne bo bych nikdy nevedel pod kterym cislem mam co :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: "." funguje uz dost dlho co viem, skor ma serka, ze nejde "/", kedze bodku som nepouzival. ale neskutocne ma stale vytaca nemoznost prepinania tabov s cislami na numpade (+ samozrejme nemoznost minimalizovanie tabov po opatovnom kliku na ne... a este dalsich 50 veci :D )
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    KOC256: Zkusila bych po vzoru chromu opera:flags (nebo za tu dvojtečku ještě strčit //)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    a konecne funguje vyhledavani na strance po zmacknuti "." Ctrl+F uz me notne sralo a za ty 4 NEXT verze jsem si na to fakt nezvykl...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    jinak zdá se že 18 NEXT už umí synchronizovat... alespoň mi hlásí že Sync server is temporarily unavailable... tak snad jen nyni :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    v nove opere bylo nejake lepsi nastaveni misto opera:config se psalo... a ted babo rad :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    A new version of Opera is ready to be installed.

    tak som zvedavy :D
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    OMNISLASH: TOMAS3333: Nene, já jsem ten jediný!
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    TOMAS3333: a ja myslel, ze jsem to ja :-D
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    TOMAS3333: jop :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    CERMINEK: tss, ty musis byt ten jediny clovek co pouziva aj bookmarky, ze jo
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    TOMAS3333: Ale pouzival :) Ve 12.16, ktere se drzim zuby nehty, jich par nastavenych mam :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NECROMAN: mouse gestures urcite nikto nepouzival...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Pouziva tu nekdo Operau 15+? Daji se nekde customizovat mouse gestures? Ve verzi 12 jsem pouzival gesto na znovuotevreni zavreneho tabu, ale to uz tady neni.
    KOKES
    KOKES --- ---
    A to buď rád, že nesedíš za proxy s autorizací, kdy na tebe každých 10minut vyskočí opera autoupdate potvrdit heslo a nejde v opeře dát ruční aktualizace a díru do proxyny taky dělat nechci.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Udelal jsem dneska pruvan v bookmarcich a z nejakych 2000+ jich zbylo jen par desitek. Take jsem zkusebne presel na Operu 17, ale je to vazne bida. Ani to neumi naimportovat veci z Opera Link, zadny bookmark bar, nelze zobrazit plnou adresu, nelze ani otevirt vsechny odkazy ve slozce na SpeedDial prostrednim tlacitkem. Stejne tak pinned zalozky nejdou zavrit, jak to funguje v Chrome...
    Zkusim s tim pracovat tyden, ale nevim nevim.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    E42: To je spíš krásný argument pro to, že je Google svině a přesto že mě tím donutí Chrome používat (jako sekundární prohlížeč), rozhodně mě víc přesvědčí na něj nepřecházet.
    Hlavní rozhodnutí proč novou Operu zatím nepoužívám je hlavně to, že prostě nemá ty featury, kvůli kterým tu starou miluju (sidebar, bookmarky na zkratky, libovolná editace vzhledu lišt, menu a skinů, custom searche,...). A jestli to mít nebude ani v budoucnu.. tak budu hodně smutná :(
    E42
    E42 --- ---
    TROFOZOIT: Jj, díky, SG už pár dní celkem úspěšně zkouším.

    Jinak ta věc s editací fotek na G+ je krásný argument pro to, že než na "novou Operu", je už lepší přejít rovnou na Chrome.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam