• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    MVEK: Proč..? mně se otevřou všechny ty desítky záložek záložky znova.. to mám nastavené odjakživa. Akorát mě to samozřejmě odloguje, tím chci říct, že pokud to nejsou záložky pod loginem (dvacet nyxích klubů), tak to není žádný problém, jinak ano.
    MVEK
    MVEK --- ---
    TROFOZOIT: Jenže se to ještě tak před půl rokem (možná na předposlední verzi 12.x) nestávalo. W7 a hibernaci používám hodně dlouho. A právě jsem ADSL modem měnil v té době, takže to může mít souvislost i s ním, teď mám starši COMTREND, předtím jsem měl Well.
    Ano, restart pomůže, ale nejdříve se musím naučit nemít otevřených pár desítek záložek najednou:-).
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Mě zatím nejvíce odrazuje nefunkční synchronizace ...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OMNISLASH: JS/Plug-ins maju nastavenie per stranku.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    uz to ma normalni bookmarky, nebo stale razi heslo, ze uzivatel kvalitni a dobre strukturovane bookmarky nepotrebuje? a co nastaveni, je alespon to na urovni stare opery, ze si mohu rychle a jednoduse pro konkretni sajty nastavit konkretni specifika jako zakazane / povolene flashe / javascript? a dragonfly stale nic?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOMAS3333: pri instalacii ti ich nova opera vyprdne do extra suboru a tym to konci.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TOMAS3333: Opera 18 se uz celkem da, je to takovy lepsi Chrome
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMAS3333:
    asi jo ale nepouzivam :) ja v tom opravdu jen browsuji...
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: predpokladam ze, o notes z o12 si mozem nechat len zdat, tak?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMAS3333:
    pouzivam O19 NEXT a neni to stara dobra opera ale funguju... Doma jedu Chrome a IE a taky to jde... Ale ani jedno neni opera... pro me nejvetsi slabost je prace s ulozenymi hesly (nechci zadnou externi apku).
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    o12 zacina byt stale menej pouzitelna, mate nejaky tip na emailoveho klienta + rss ktory by sa vedel synchronizovat (aspon rss zdroje + co bolo precitane)?

    a nejaka underdog alternativa k opere? firefox je sracka, chrome je super sekundarny browser, neviem jak je na tom chropera ale tipujem ze ma k pouzitelnosti este daleko...
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    MVEK: Stává se mi to při hibernaci (W7), na modem nešahám/pevná linka.
    Nejde otevřít nic, všechno zobrazuje Internal communication error. Ale stačí Operu restartovat, takže to moc neřeším.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Synchronizujete jiz nekdo pres Operu NEXT? Mi to funguje dost jednosmerne... :(
    MVEK
    MVEK --- ---
    Má někdo zkušenost na staré Opeře (Opera 12.16 / W7 / 64) s tím, že by po hibernaci najednou nekomunikovala s modemem (mám podezření na ADSL modem, mimochodem se dlouho dokopávám si nastavit pevné IP, protože při výjimečném připojení více strojů rád s IP zlobí)? Resp. komunikuje divně.
    V praxi to znamená, že půlka pokusů o refresh tabu skončí načtením z cache (často bez CSS), půlka hláškou "Internal Communication Error), přičemž jiné browsery problém nemají.
    Nestane se to ale po každé hibernaci a resetu modemu.

    Novou Operu zkouším akorát v práci (a momentálně mě nejvíc žere nemožnost nastavit si, že hledání nebo otevření URL z kontextového menu na adrese mi neotevře nový tab, ale přeplácne aktuální; a také nemožnost mít tlačítka pro historii s rozbalovacím seznamem a možností skočit o kus, kam chci).
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    HADIAK: Nope, vyhodí, že používám nepodporovaný prohlížeč. Ale když nad tím tak přemýšlím, tak by mohl fungovat, kdybys vyhodil ten kousek, který kontroluje co máš za prohlížeč.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    PAPRIKODLAK: takze steam market helper nefunguje ani tak? :)
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    HADIAK: Já na to používám addon UserScript Converter. Otevřeš script, on ti vyskočí, uložíš .zip, změníš příponu na .oex, drag n dropneš a nainstaluješ do Opery. Pokud ten script nekontroluje, jestli ho pouštíš v kompatibilním prohlížečí (jako třeba Steam Market Helper), tak to tak nějak i funguje.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    coz mi pripomina, ze ma tak trosku sere, ze nema podporu userjs. alebo ma a neviem to zapnut? nema userjs/greasmonkey, nic :(
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    Při ddosování Steam Marketu dvěma mašinama je krásně vidět rozdíl v rychlosti staré Opera (na PC) a nové Opery (na NB). Ta nová je tak aspoň třikrát rychlejší.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    tak zas info pre BFU :)

    Important announcement about your account — My Opera to shut down
    .
    .
    .
    Your My Opera email account will also be discontinued on this date.


    Opera News - Important announcement about your My Opera account
    http://my.opera.com/chooseopera/blog/2013/10/31/important-announcement-about-your-my-opera-account
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam