• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    LUDO: ten som mal vcera nainstalovany a dokazal som tam dostat thready (s ktorymi som az tak spokojny nebol), ale uz nie ten trojstlpcovy layout. mas navod?
    LUDO
    LUDO --- ---
    TOMAS3333: Thunderbird
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    nemate niekto nahradu za operacky email klient? chcem aby to vedelo thready a ten 3 stlpcovy layout ako ma opera (ucty, spravy, obsah spravy)
    LUDO
    LUDO --- ---
    ze Opera Turbo nazov je spat, to sa zase zacal do Opery vracat zdravy rozum? :D
    EUCHRID
    EUCHRID --- ---
    Nevíte někdo, prosím, proč mám zašednutý importér záložek? Hledal jsem to tady i na netu a nějak stále nechápu proč...
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    Opera Releases a New Version For Linux - Slashdot
    http://linux.slashdot.org/comments.pl?sid=5316601&cid=47308899
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Opera Finally Sees New Linux Update With Opera 24 Developer Stream ~ Web Upd8: Ubuntu / Linux blog
    http://www.webupd8.org/2014/06/opera-finally-sees-new-linux-update.html

    ... teď by mě fakt zajímalo, jestli funguje ta synchronizace
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: sa da aj v novej ;)
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    KOC256: dík, zkusim...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WRYKOLAKAS:
    tak poustim starou operu :) tam to je prave jeste super... jde to konfigurovat i per web...

    pravym na strance -> 'Upravit mistni nastaveni' -> Obsah -> 'Povolit zasuvne moduly' (pripadne jen na vyzadani)

    to je pro stranku. Pak neco obdobneho hledet i v globalnim nastaveni...
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    KOC256: 12.17
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WRYKOLAKAS:
    jakou mas verzi?
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    KOC256: hm, zakázat pluginy... kde a jak?
    já operu používam už deset let, ale nikdy jsem nemusel nic takovýho řešit, vlastně většinu věcí v nastavení ani nevim k čemu je
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WRYKOLAKAS:
    zakazat zasuvne moduly...
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    trochu noob dotaz: dá se nějak v opeře zakázat, aby přehrávala jakýkoliv zvuky z webovejch stránek? (strašně mě štvou všechny ty bannery co začnou hrát reklamu jentak bez varování, já mam běžně otevřeno kolem dvaceti tabů a než najdu co to sakra hraje tak to trvá)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK: Pripojuji se...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    da sa dako ignorovat neplatny/zly cerifikat (O22/W) aby som pokazde pri navsteve danej stranky nemusel davat continue a zbehlo to automaticky? dik.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dotaz, jak v nove Opere zazalohovat nastaveni SpeedDialu a hesel, aby slo vse obnovit az preinstaluji pocitac?
    Ve stare stacilo zkopirovat wand.dat a zbytek sel pres Opera Link, ted teda nevim.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Po delší době bych vyzkoušel zase Operu. Tak se jen v rychlosti zeptám, zda-li má s nějakými weby problémy (co očekávat) a zda-li jí funguje synchronizace. Díky :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Internet Explorer 12 bude mít přepracované uživatelské prostředí – Živě.cz
    http://www.zive.cz/...orer-12-bude-mit-prepracovane-uzivatelske-prostredi/sc-4-a-174035/default.aspx

    píše se tam: "...Opery, která loni přišla dokonce s tak odlišnou novou verzí, že pro zachování klidu fanoušků ponechala v souběžném vývoji i verzi starší."
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam