• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    ADAM: browser.tabs.loadDivertedInBackground
    (firefox -> about:config)
    ADAM
    ADAM --- ---
    imho email klient bez browseru nemá smysl.

    vysvětlete mi to: přijde mi email s nějakými odkazy- snad je chci otevřít prostředním na pozadí, ne? jak to udělám v thunderbirdu (nebo v čemkoli jiném?).

    pro mě neexistuje klient bez browseru. čili opera mail (lepší starý browser nebo žádný), nebo gmail v okně browseru.

    práci se samostatným klientem ala thunedrbird si nedokážu představit.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    ZUZU: vcera som to skusal a bol som z toho tak znechuteny ze som nahdoil thunderbird. ked uz som bol nuteny to pouzivat a ponastavovat si to, tak to nie je az take zle. par veci mi vadi, ale da sa to nastavit ovela lepsie nez opera mail a hlavne to zatial (po pol dni pouzivania) funguje
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    TOMAS3333: ja zatim uz rok provizorne jedu s opera mail. nic lepsiho sjem bohuzel nenasel.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    na firefox som si celkom pekne zvykol, ale ten email... email porieseny nemam :\
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Používá někdo operu na Beatport.com? Prestali na ní přehrávat tracky, mám poslední release a WinXp.
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    // všem, kdo jste jako já zdrhli ze světa opery po jejím zchromení k firefoxu, doporučuju tenhle doplňek: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/super-start/
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK: Jo tak :)
    No jasne ze casem se objevi v produkci. Mi ty BETY funguji celkem spolehlive, tak necekam na produkcni verzi. Coz je nekdy i +par mesicu...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: pod pojmom normalna myslim nie beta nie next nie alpha. proste ostra verzia.
    kedysi davno, ked mala opera bookmarky a tie veci okolo si clovek mohol vybrat 32 alebo 64b installer. teraz ta moznost chyba. alebo?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK: Normalna? Jako 32? Tu mam jen jsem ji musel nainstalovat rucne.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: na win je najnovsia beta 64b? takze bude aj "normalna" casom?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Oni stejne v tech operach udelali maglajz... Drivejsi NEXT je BETA a nevim proc, ale doma se mi sama switchla ale v praci ne a musel jsem ji aktualizovat rucne... jediny rozdil je 32 vs 64 bit...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMAS3333:
    kazdopadne jsem to vratil do stareho zobrazeni... Nemyslim si ze jiz vsechno maji hotove aby se snazili delat debilni metro vzhled kde neni treba :(
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: jo, funguje, dik
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMAS3333:
    jo bo ja jsem to nahral v bete... :) Zitra na to NYX jukne - slibil... :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: 404
    FI_YOU
    FI_YOU --- ---
    Kdo z vas uz testuje? :)

    "Bookmarks arrive in Opera beta 25"



    Bookmarks now in Opera beta 25 - Opera Software
    http://blogs.opera.com/desktop/2014/09/bookmarks-arrive-opera-beta-25/
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    To je poslední Linux verze.

    A jestli myslíš tu vývojářskou betu, tak tam píšou rovnou že to testovali jen na 64bitovém Ubuntu a na ničem jiném.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    TROFOZOIT: Jsem měl spíše na mysli poslední verze. Omlouvám se, jsem se nedostatečně vyjádřil :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam