• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    nějaké info o prohlížeči Maxthon? včera jsem to nainstalova, je to chrome/ie ale funkce a hlavně plynulost zatím super.
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    mě zabírá strašně opera_plugin_wrapper (flash player?) a díky němu se mě i kolikrát komplet sekne opera celá, pak ale stačí jen ukončit tendle plugin a opera naskočí z5.
    SUK
    SUK --- ---
    REDFOX: 4GB.
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    SUK: Zalezi, kolik mas celkem pameti, bere si urcita procenta.
    SUK
    SUK --- ---
    SUK: Mluvim porad o 12.16 @ linux a prekvapive jsem si toho, ze to zere takovy pameti vsiml az dneska
    SUK
    SUK --- ---
    Tyjo, ma u vsech opera takovy brutalni memory leaky? Mi dneska vyuzivala skoro 3GiB pameti :-/
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    jak jsem radil - vypnete na tech strankach flash. ulozto bezi i bez nej
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Taky se mi to včera na staré Opeře stalo a vyřešilo se to samo vypnutím a zapnutím Opery.
    BURYAN1
    BURYAN1 --- ---
    HADIAK: Me to nejde,v Mozile se nemuzu ani přihlasit na Nyx takže musim použivat 3 prohlížeče,V opeře se na nyx dostanu,a pouze ve chromu me funguje download z ulož to
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    na nove nebo na stare? jestli na stare, tak si pro ulozto jednoduse flash zakaz. funguje i bez nej
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    BURYAN1: pred chvilkou som aktualizoval flash taktiez, video na jutrubke mi ide, ulozto nepouzivam.
    BURYAN1
    BURYAN1 --- ---
    aktualizoval jsem flash player,od te doby v opeře nestahnu nic z ulož to nepustim si video na yutubu,co mam delat?Zkusil jsem Firefox v tom youtube fungujemale zas se nedokazu nikam přihlasit,píše mě to třeba že časovy limit vypršel.Co mam delat !!!!?????
    KOC256
    KOC256 --- ---
    neznate rozsireni, ktere by bud urcity web otevioralo v jadru IE nebo automaticky prepinalo danou URL do IE?
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    mě to dělal jeden čas fcb, tak jsem tam přestal chodit :)
    ADAM
    ADAM --- ---
    takže mé padání opery trvalo asi týden. se železnou pravidelností cca 1x za dvě hodiny crashla. nepomohl restart PC, reinstall opery, spuštění bez pluginů.

    cca po týdnu to najednou z ničeho nic přestalo - už dva dny běží v kuse.

    žádnou změnu jsem neprovedl...
    (jen tiště doufám, že se to nevrátí...)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    (dnes sa mi nahodil flash update a pri jeho "oblubenej" stranke nepadol... takze ta opera je v tom mozno aj nevinne :) )
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Súboj webových prehliadačov: Ktorý je najrýchlejší | Živé.sk
    http://www.zive.sk/clanok/99613/suboj-webovych-prehliadacov-ktory-je-najrychlejsi
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    ADAM: Používej 12.14, novější padají o 106
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ADAM: pisem o 25.0.1614.50 :-)
    ADAM
    ADAM --- ---
    hmm, takže mi to právě spadlo :-(

    tak zítra zkusím čistý reinstall
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam