• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    KOC256:
    ted jsem ty hesla resil... a zatim nevyresil...

    Je to posledni vec diky ktere mam porad starou masinu na stole a doufam ze me neco osviti... zatim je plan prenest WAND ze stare opewry a pres to nainstalovat novou a pokusit se preimportovat alespon to... a nebo pojedu na cisto a budu ty hesla dohledavat a resetovat po vsech certech :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Kde nove opera uklada hesla?
    Snazil jsem se prenest co nejcistsi verzi a pak tam kopirovat z profilu jednotlive soubory ale porad se nedarilo tak jsem tam nakonec praskl celou slozku
    c:\Users\<USER>\AppData\Roaming\Opera Software\Opera Next\

    a porad nic. Nevim zda to souvisi ale na starem PC mam hesla chranena nejakym master heslem napojenym na domenu... :o)

    a WAND.DAT soubor tam samozrejme nemam... kdyby chtel poradit nekdo toto :)
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    to je to hlavní vylepšení tý nový "chromery" - že všechny užitečný funkce, a hlavně opera link, odstranili nebo znefunkčnili :)
    ...a možná to tam ve verzi 248 za deset let v polofunkční zkriplený podobě s velkou slávou navrátěj
    KOC256
    KOC256 --- ---
    rozchodili jste nekdo synchronizaci mezi browsery na Opere? Musi se to sice explicitne zapnout ale teda mi to nikdy nefungovalo :(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEVIN00:
    zjkus podrzet Shift nebo Ctrl nebo oboji :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Lze v Opeře nastavit, že pokud označím www adresu a z kontextového menu vyberu Přejít na webovou adresu, tak aby se odkaz otevřel v novém okně a ne ve stávajícím?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SUK:
    myslim na poli soucasnych prohlizecu... bud to ma myt vsechno a dobre udelane (stara opera) nebo NIC. coz mozna splnuje ten seznam browser :)
    SUK
    SUK --- ---
    KOC256: Orezanost vyhoda? Jsem opravdu v threadu o Opere, tedy prohlizeci, ktery byl dlouho prirovnavan ke svycarskemu nozi?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    REDFOX:
    a neni to vyhoda?

    HADIAK:
    kdo vi co vsechno to bude sledovat :) ale zase pokud to neni v podminkach tak si to IMO nelajznou, aby to nekdo rozmazl...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ja uz som daco podobne videl:

    Omlouváme se, ale prohlížeč je dostupný pouze uživatelům z České republiky.
    We are sorry, but the browser is available only for users from Czech Republic.

    :)
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    No nazdar, nic okuchanějšího jsem dlouho neviděl.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Seznam.cz prohlížeč
    https://www.seznam.cz/prohlizec
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: mno asi je, ked mi funguje :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK: No ta v nové opeře není :(
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: vidim: A pak mi dlouhou dobu chybí zkratka "."
    tak neviem ci "chybi" znamena, ze ju mas, alebo co... :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK: Mi taky. Jsem nepsal že ne ☺
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: osobne mi funguje aj . aj / a aj ctrl f :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Tak jsem zkusil zase trochu si pohrat s experimentalnim nastavenim...
    Povolil jsem - opera://flags/#tab-preview - If "Tab preview" is enabled, show tab preview when pressing Ctrl+Tab.
    A zakázal - opera://flags/#tab-hibernation - coz je asi to co mi zlobilo... Enables idle background tabs to hibernate.

    Jinak TAB MENU se dá zakázat:
    opera://flags/#tab-menu

    A pak mi dlouhou dobu chybí zkratka "." pro hledání na stránce. Ale dneska jsem zjistil že můžu použít "/" což je pořád lepší než Ctrl+F. Dají se tyto klávesové zkrazky měnit?
    LUDO
    LUDO --- ---
    nahodou :), to Tab Menu vypada jak dokripleny Tree Style Tab co mam vo Firefoxe :D
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    KOC256: ve stary Opere mam treba pravy+kolecko, coz zobrazi plus minus to stejny, co to menu, a v tom muzu rotovat/hledat ztraceny tab.
    jinak, co ja zkousel, tak je nova stejna jako Chrome, takze pocet tabu, co mam ve stare, na mem pocitaci nezvladne (stejne jako Chrome). a to je hlavni duvod, proc jsem stale na stary.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: bolo tam nejake menu ked si rotoval rightclick+koliesko, ale to som vypinal. teraz neviem, pouzivam firefox a v tych mojich taboch sa zatial orientujem nejak
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam