• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    jde ten user css ve stare priradit jen k nekterym webum?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: jasne. len toto je jeden pripad zo sta. v starej som supol user css a *tadaa* profit. v novej na to pozeram jak puk a nic z toho...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    nevim... mozna je to pismo nejak preplacnute nejakym divnym fontovacem? ale muze to byt cokoliv :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    a preco? (to je skor recnicka)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    ne
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ide vam tu oznacit / okopirovat text? - http://newfallout.com/fallout-4-trailer-explained/
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Spoustu dobrych aplikaci przni jejich UI. Jak to nekdo muze udelat?


    ADAM
    ADAM --- ---
    alt-tab workaround pro mě nepřipadá v úvahu.
    monitory mám tři, ale nepřipadá v úvahu, že by hlavní browser a email nebyly oba na hlavním monitoru...

    pro mě naprosto zcela zásadní věc. tak zásadní, že raději budu používat webové rozhraní, než mít mailového klienta v jiném okně než browser...
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    KOC256: k tomu nesmyslu o zazitem chybnem mysleni ve slozkach uz se, prosim, nevracejme, to uz tady bylo nekolikrat :-) pokud nekdo nabizi hledani jako prirozenou nahradu hierarchicke struktury, tak hrube zjednodusuje resene situace
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    jeste k tem bookmarkum... ja je uplne opustil (uz kdysi). Dneska je u vseho rychlejsi si najit aktualni verzi pomoci googlu a pro to malo co potrebuji mi staci speeddial... a s novou instalaci i ten zeje prazdnotou...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OMNISLASH:
    No mozna je to tim ze nechces opustit stare mysleni kde vsechno je pekne ve slozkach a ty si pamatujes nejakou strukturu... onehda se v auditku kl windowsu resilo ze nekdo v 8.1 neco nedokaze najit ve startu... proc, protoze ho vubec nenapadlo, ze by pouzil hledani a zacal psat co vlastne hleda... Coz je nakonec to nejjednodussi nez se nekde proklikavat...
    Tim ti neberu ze to takto pouzivat chces. Jen ze ten zpusob je proste off topic a jedina opera to rekla nahlas, protoze nepotrebuje cilit na kdejakou konzervu ;-) (aby ses neurazil tak proto ten mrkajici smajlik)

    ADAM:
    aha, pak to je jasne. mi v mailu nechodi desitky odkazu denne a kdyz neco resim a chci resit na pozadi tak proste kliknu a paralelne zmacknu ALT+TAB (ano trochu workaround) nebo jak pise OMNISLASH az na to ze ty monitory mam vetsinou naopak :). Ale opravdu toto povazujes za tu nejvice top vyhodu integrovaneho mailoveho klienta :o)?
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    jo, o tohle jde? mno toho dosahuji levym tlacitkem s tim, ze prohlizec mam bezne na levem monitoru a thunderbird na pravem :-)
    ADAM
    ADAM --- ---
    v thunderbirdu lze otevírat odkazy midleclickem na pozadí? 
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    jaky je v tom rozdil oproti tomu, kdyz je oteviram v thunderbirdu?
    ADAM
    ADAM --- ---
    tak prostě v mailu mám odkazy a ty si midleclickem pootevírám. nedovedu si představit, že bych pracoval jinak
    (chvíli jsem ten standalone opera klient zkusil a z tohoto duvodu jsem to ihned musel vypnout)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    KOC256 --- --- 14:54:10 27.5.2015 - umi to i podslozby? a idealne tim brouzdat primo v menu opery, aniz bych oteviral prazdnou stranku?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ADAM:
    tak ten ctrltab tak uz funguje. nevim proc to nedaji uz do ostre, tu moc nesleduji jak vychyzi atd, ale v bete to uz je sakra dlouho, mozna na nejaky prepinac (flagy nebo config ?)

    co presne ten middle click dela tak zazracneho?
    ADAM
    ADAM --- ---
    ano. přesně midleclick - to je ten důvod, proč mít mail integrovaný v prohlížeči.


    ctrl+tab - imho tyto možnosti jsou jen v BETě. čekám na to, kdy už to konečně vyjde.
    jinak "správné" je samozřejmě pořadí takové, v jakém okna byly aktivní. prostě asi jako alt+tab ve windows.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SUK:
    ano to je on, ale je to spise o interpretaci smajlika, ktery se vklada diky automatickym opravam. Hadat se nebudu ale nemuze to byt treba vina neschopnosti interpretace tohoto smailika jinymi klienty? Me tim treba trpi iPhone...
    Jinak osobne smailici jsou prvni vec, kterou vsude vypinam (skype, outlook, word, ...).
    SUK
    SUK --- ---
    KOC256: Outlook, to je ta vec, ktera i v nejnovejsi verzi vyrobi "J" misto dvojtecky a zavorky? :D Vycucany mailklient vysel - jenze duvodem, proc vetsina lidi pouzivala integrovany mailclient byl ten, ze se jim zapnul a vypnul spolecne s prohlizem a celkove byl integrovany (fungoval middleclick a podobne). Bokem si muzu pustit cokoliv jinyho.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam