• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SUK:
    HADIAK:
    zkusila byt prukopnikem... ...jak vidno se to nechytilo. Narozdil od Speed dialu :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    SUK: riadi sa to pomocou rel="next" & rel="prev"... O12 bola celkovo dost nextgen...
    SUK
    SUK --- ---
    KOC256: Na vivaldi a dalsich me trapi, ze neumi prejit "dopredu do neznama". Na spouste webu, ktere maji strankovani (nevim, cim se to ridi) je moznost jit "dopredu" (gestem, zkratkou atd) na dalsi stranku, i kdyz jsem tam nikdy nebyl. Funguje mi to v O12, v nicem jinym :(
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ja mam tuto ponuku v privacy; (40.0.2308.81)

    Block ads
    Privacy
    VPN
    Autofill
    Passwords
    HTTPS/SSL
    WebRTC
    Cookies
    Handlers
    Advanced settings

    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    Zobrazení uloženého hesla | Seznam Nápověda
    https://napoveda.seznam.cz/cz/email/opera/zobrazeni-hesla-opera/

    no presne takto si to pamatuji... :(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nebyla tu dříve i evidence hesel?

    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    KOC256: me se okamzite zmeni barva v address baru a zacne tam jet progress...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    THESTOUPA:
    asi jen nezvyk, ale kdyz jsem v opere/IE klikl na odkaz, tak se okamzite neco zacalo tocit, hybat... tady to nejak nepozoruji, mozna fakt jen zvyk...
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    KOC256: niceho takoveho jsem si zatim nevsiml. Mam verzi 1.5.627.3 (Developer Build) (64-bit) na Win 7.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Od včerejška používám VIVALDI. A co mě tam nyní štve je, že při kliknutí na odkaz (F5, ...) nevidím okamžitý progress, že se něco děje. Nic se netočí a je tam jakoby 1sec prodleva než se začne načítat stránka...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Dívám se, že vivaldi začíná být pomalu použitelné...

    Neřešili jste někdo import hesel z aktuální opery do vivaldi? To mě asi nyní trápí nejvíce...
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KOC256: Ono šlo v opera://flags chování ikony natvrdo nastavit na schovávat/neschovávat. A tohle nastavení tam nyní právě nemohu najít.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEVIN00:
    no dokud se to obcas samo nevypne tak ne :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Také Vám chybí v nové betě možnost nastavit stálé zobrazení ikony synchronizace?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    MVEK: Google odstranil v jádru podporu pro Backspace
    MVEK
    MVEK --- ---
    REDFOX: Backspace v Opeře nefunguje defaultně? Já jen, že v IE je to oblíbený stresor v některých firemních aplikacích (HP ALM Quality Center) na některých počítačích.
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    HADIAK: Je to bug, reportovaný už někdy od Dev verze, ale zatím ho neopravili (i když jim to pravidelně připomínám). Klávesové zkratky nemají v URL poli fungovat, protože když si někdo nadefinuje třeba backspace pro návrat o stránku zpět a chce pak umazat z URL část textu, Opera skočí o stranu zpět včetně příslušné změny URL. O39 Stable je v tomto směru OK.
    MVEK
    MVEK --- ---
    HADIAK: Aha, konečně chápu tvůj komentář o checkboxu na jednopísmenné zkratky.
    SUK
    SUK --- ---
    MVEK: Ja to ve svy 12.16 mam nastaveny rucne. A je to +- totez, co rclick+scroll, jenom takovy snadnejsi (OPERAce s koleckem jsou dost nepohodlne)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MVEK: a prave tlacitko + kolecko uz zas pre zmenu nefunguje, v chropere, nie?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam