• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    jak tam dostaneš ten boční panel? ten jsem viděl až v DEV verzi. Zapnutím někde ve FLAGS?

    Co to je za chybu? úplně ji nechápu...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: tu je to;

    Opera Stable 44.0.2510.1449 update - Opera Desktop
    http://www.opera.com/blogs/desktop/2017/04/opera-stable-44-0-2510-1449-update/
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK: Nechapu?
    Ale to mas DEV verzi ne?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    co stahovanie; toto vyzera byt dost divoky bug;

    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nová opera.
    Opravena chyba se stahováním... :)
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    KEVIN00: diky:)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    COLBEN: BTW Na Opera Blogs je ke stažení poslední verze přímo :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    COLBEN: Na FTP je starší verze ... zkus instalovat a potom update
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    KEVIN00: ted jsem to zkousel a bohuzel nenabizi:( nechapu, cekal bych, ze bude 64bit verze k dispozici i kvuli tomu, ze browser dokaze byt solidnim zroutem pameti
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    COLBEN: Jestli si do pamatuji dobře, tak 64bit verzi nabízí instalátor.
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    asi jsem idiot, ale nepodarilo se mi najit ofiko 64-bit verzi opery. je nekde dostupna?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    A zase zanesli starou chybu, kdy nestažené soubory (chyba spojení) nejde smazat a opera pořád svítí červeně. To jsou kokosi...
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    KOC256: Máš pravdu, 45 jsem zatím nezkoušel. Ve 1218 odstranili i chybu s VPN memory leak.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    REDFOX:
    myslel jsem 45

    u 1218 odstranili chybu s mazáním stahovaných souborů...
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    KOC256: U Opery 44.0.2510.1218 problém stále trvá.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Nevím, kolik z vás používá paralelně i FF, ale dvě vylepšení, která se dají testovat v rámci FireFox Pilot beta testování, mě zaujala a chybí mi v Opeře:

    Tab Center - možnost hodit taby doleva, tedy jako lišta Win, zkrátka co řádek, to tab
    něco s kontejnery v názvu - je to něco jako session ve staré Opeře, s tím rozdílem, že to může být v rámci jednoho okna, barevně rozlišené, jde kdykoliv kterýkoliv kontejner zavřít a zas otevřít, a hlavně každý kontejner má izolované cookies atd., takže to prezentují jako bezpečnou možnost používat jeden web pod různými přihlášeními atd. Smysl má být hlavně pro třeba oddělení pracovních tabů od zábavy atd. Je to zatím neohrabané, ale potenciál to imho má.


    Sorry za mírný OT, v práci je komplikované používat Operu, a tak tam musím jet na FF:-).
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KOC256: Jo to připinování "čehokoliv" mi taky chybí. Já využívám Telegram a klasicky tlamoknihu. Místo WhatsAppu bych zase já uvítal Viber ... a jsme u toho, tisíc lidí, tisíc aplikací ... IMHO by měli zrušit lištu rozšíření a aplikovat vše na Reborn.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    whatsapp na bočním panelu vítám, protože stejně jsem ho měl stále připinovaný nahoře. Škoda že tam nejde jednoduše něco přidávat... Třeba nyx či iCloud mám ve stejném režimu...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Jen rychle jsem ji zkusil a vypadá to, že problém s klikáním je odstraněn...
    SUK
    SUK --- ---
    REDFOX: To se dá říct o Opeře od verze 9 :D
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    Místo, aby opravili bugy z v43, tak vymýšlejí blbinky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam