• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    REDFOX:
    vracet se nebudu ale myslím, že jsem to měl vypnuté už od 43 kde se chyba objevila...
    OK, tak to nepoužívám, takže neřeším. Co ten light skin? Tam to taky svítí? bo dark je novinka že...

    jinak co se toho WA na postranám panelu týče, tak mi chybí možnost přeskakování Ctrl+TAB... ...zatím jsem neřešil náhradu...
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    KOC256: Zapni si lištu záložek (bookmarks bar) a v ní si udělej nějaké adresáře. Uvidíš, jak jejich barva bude kontrastovat s tím dark skinem.
    Jinak, oprava "nemožného kliku" na Nyxu byla možná i v 44, pokus jsi vypnul "Horizontal drag link's text selection", což mě osobně až zas tolik nemrzelo.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    REDFOX:
    modrozelene adresare?


    KOC256
    KOC256 --- ---
    REDFOX:
    nechapu te :D

    99% prace je ve webu a tak okoli me zajima minimalne. a nejmene nejaky kulaty roh :)

    Jasne vec kazdeho, ale oprava toho nemozneho kliku na nyxu je k nezaplaceni.

    hodne bugu? Kolik se me jich realne dotyka? zatim jsem nic nestahoval tak tam nevim v jakem to je stavu oproti vzdy zabugovane minulosti...
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    Já osobně nad tou 45 moc nejásám. Oproti 44 má víc bugů a hlavně se mi nelíbí ten nový "reborn" vzhled, který nejde vypnout (záložky s ostrými rohy, svítivě modrozelené ikony adresářů v liště záložek, prťavá VPN ikona..). Zůstávám u staré verze a tajně doufám, že jim budou lidi tak dlouho nadávat, až s tím vzhledem něco udělají. Nemusí všechno vypadat jako Win10 nebo Linux.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK: No ja to videl v DEV verzi, tak me to neprekvapilo. Jako je to asi jedno zda mam PIN nebo toto. Ale pro ten pocit...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    hm som si tu implementaciu chatu predstavoval uplne, ale uplne inak... mno nic moc :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    hurá...

    45.0.2552.635
    MVEK
    MVEK --- ---
    KOC256: Dík za připomínku si zas neperiodicky periodicky uložit otevřené taby jako speed dial pro tyto případy:-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Jsem ted prisel na par bugu opery.
    - mate ulozeny nejake okna v opere
    - tu zavrete
    - otevrete jen soukrome okno
    - nejde vam nyni otevrit "normalni okno" - myslim vytazenim nabidky z hlavniho panelu
    - nasledne otevrete z disku nejaky soubor asociovany s operou (.htm, .html)
    - ona vam otevre nove nesoukrome) okno opery ale prave jen s timto jednim tabem
    - prave jste prisli o historii oken v nesoukrome opere
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    Naopak, chyba s horizontal link selection je u nové O44S podstatně výraznější, než předtím. Asi polovina linků z nyxu se mi po kliknutí nenačetla.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    To tu taky nekdo resil...

    DNA-60626 Never ending memory use increase on youtube 24/7 stream
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: mas jedno, aj tak je z ciny :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    Tak chvilku to vydrzim. Novy iPhone bude stejne az v zari ;-)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    a vediet, ze apple != аррӏе ani v jednom jedinom znaku :)

    The Go Playground
    https://play.golang.org/p/BzJVWN78pA
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: jj staci nechodit na apple.com :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Naopak to prihlouple strahovani me ovlivnovalo pravidelne ;-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    Takze to je neco co nikoho netrapi, pokud neni blbec?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: nie je to moj screen :)

    Phishing with Unicode Domains - Xudong Zheng
    https://www.xudongz.com/blog/2017/idn-phishing/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam