• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Verze: 47.0.2631.39 (PGO) - Opera je aktuální
    Aktualizační kanál: Stable
    Systém: Windows 10 64-bit (WoW64)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JOSEF_K:
    Tak to asi smaz uplne a reinstall. Tam bude neco spatne v te instalaci...
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    KOC256: To mě taky původně napadlo. Akorát tam žádný nejsou, jen dokončený, jejichž vymazání k ničemu nevede:/. Zkusil jsem aktualizaci na poslední verzi na stránkách, ale furt rudá jak vlajka sajůzu. Stahuju řádově desítky souborů denně, vesměs dokumenty, fotky a další malý věci, takže během toho zlomku vteřiny ani nepoznám, jestli se seklo připojení.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JOSEF_K:
    v manageru stahovani (Ctrl + J), smaz vsechny nedokoncene downloady a ona pak zbledne.

    To chovanio je divne. uz parkrat jsem se tu nad tim rozciloval :(
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    JOSEF_K: U některé ze starších verzí prohlížeče to byl bug
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    REDFOX: Jo, to je možný, že se třeba download na chvíli sekne, připojení mi tady dost blbne. Ale hlavně zkrátka nejsem schopnej nikde dogooglit, jak se zbavit tý rudý barvy. Restart prohlížeče je strašná věc, protože se automaticky odhlásí všechno přihlášený, a pak se musím znovu proklikat pswd managerem, přepsat kódy z dvoufázovýho ověření atd. Zkusil jsem vyházet stažený soubory z historie a tak, ale nic nefunguje.
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    JOSEF_K: Mně se tohle stává jen tehdy, když se download přeruší.
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Asi prkotina, ale strašně mě to rozčiluje. Netušíte, proč po jakémkoli stahování z ničeho nic ikona opery na dolní liště windows zrudne? Resp. postupně rudne, jak jede download, ale po skončení stahování už rudá zůstane. Zmizí to jen tak, že restartuju operu. Je to neskutečně otravný, protože to má barvu jak nějaký alert a pořád mi to stahuje oko směrem dolů. Díky.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OTZ: Vsak prave. A zaroven je Nyx vyuziva pro realtime funkce nyx.cz. Proto to neni uplne cool...
    OTZ
    OTZ --- ---
    KOC256: tak pozor, port 445 (udp i tcp) zneuziva ransomware Wannacry

    How to Protect Yourself from WannaCry Ransomware
    http://www.iobit.com/en/tips-how-to-protect-your-computer-against-ransomware-attacks-81.php
    MVEK
    MVEK --- ---
    KEVIN00: Super, díky. Nějak jsem čekal, že vyhledávání bude hledat ve veškerém nastavení... Ale tedy je to už pěkně netransparentní, vůbec není vidět, že by to turbo běželo, kromě toho checkboxu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SUK:
    Identifikace jako Microsoft-ds. Podle googlu port 445. Nyx ho pouziva pro ty online funkce...

    ten seznam je jen maskovani (mi vysvetlil).
    SUK
    SUK --- ---
    KOC256: Co jsou "porty windows sdileni"? Dohod nejaky defailnejsi screenshot, kde to vidis.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DANIELSOFT:
    no asi to dela nyx... takze mozna, ale na portech windows sdileni?
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    KOC256: reklama pres seznamovský reklamní systém "Sklik"?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nenapada vas proc by OPERA potrebovala komunikovat s seznam.cz na portech windows sdileni? podotykam ze seznam.cz nepouzivam.


    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    MVEK: Používám poslední beta verzi, ale snad to bude stejné. Otevři Nastavení, povol pokročilá nastavení a v sekci Prohlížeč, zcela dole, se aktivuje Opera Turbo.
    ADAM
    ADAM --- ---
    MVEK: taky jsem si všiml, že to zmizelo. V opeře 12 to pořád funguje. V mobilních taky
    MVEK
    MVEK --- ---
    Nemůžu najít Opera turbo v desktopové verzi (46.0). Přitom jak nápověda (http://help.opera.com/opera/Windows/2393/en/viewPages.html), tak stránky (http://www.opera.com/turbo) se tváří, že to má existovat. Zrovna by se mi to na pomalé wifi na dovolené hodilo...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    Surprise We have a new & powerful update for YOU! Opera 46 now comes with tons of quality updates fixing crashes as well as VPN issues! Also included - new UI enhancements such as new icons and wallpapers. Make sure to update your browser and read more on Opera 46 here:

    Opera 46 goes final, more quality and Opera’s first TV ad - Opera Desktop
    http://blogs.opera.com/desktop/2017/06/opera-46-goes-final-more-quality-and-operas-first-tv-ad/

    adding support for animated PNG files (APNG)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam