• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    Já to mám stále nastavené na TB a žádné okno ani list neotvírá..
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KEVIN00: ano, krato na to ako som to skumal sa to stalo... :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    HADIAK: Jestli se nepletu, tak při otevření Gmailu Ti vyskočí pruh s nabídkou kde můžeš akci pro mailto nastavit. Mě nastavení pro Operu stejně nepomohlo.
    OTZ
    OTZ --- ---
    KOC256: zajimava dedukce.. nevim, rikam ale ze to ma reseni.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OTZ: mne to okno nejde editovat... :/ a aktualne v nom ani nic nie je.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OTZ: Takze je nase chyba ze vychozi chovani je zabugovane?
    OTZ
    OTZ --- ---
    OTZ
    OTZ --- ---
    tak moment, v nastaveni si prece muzete upravit, "co" bude obsluhovat odkaz mailto. ja to mam nasmerovany na gmail a funguje to celkem spolehlive..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEVIN00:
    jeste ze neklikam na maily :)

    Nejvice me bavi, ze to v jedne verzi opravi aby se to v druhe zase objevilo...
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KOC256: Pokud je v textu emailová adresa a klikneš na ní, tak se v Opeře začnou otvírat nové listy. Ty se otvírají "jedno po druhém" neustále. Takže během 30s máš otevřených 15 prázdných listů.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEVIN00:
    Ted vubec nevim co myslis...
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KOC256: Já ustavičně bojuji s kliknutím na emailovou adresu. Otvírají se mi "donekonečna" nové prázdné listy.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Dneska jsem aktualizoval a vratila se mi chyba s tim, ze pri kliknuti na odkaz v mailu (treba) se mi krom stranky otevre dalsi prazdna... Super... :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    jinak nevím zda to je až v nové verzi ale Vivaldi umožňuje import hesel z opery... přišlo mi, že jsem to tam v minulosti hledal a nebylo to tam...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    to je pravda... :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: na rychlo vidim 1 rozumnejsiu vec v opere; mozes si dany obdlznik upravovat velkostne a az potom to ulozi. takze je to "pixel perfect" :)
    MVEK
    MVEK --- ---
    Nemělo to umět udělat screenshot celé stránky i za roh? Protože to jediné bych viděl jako smysluplné ve Windows (i když tedy screenshot níže je z Win10, třeba v 7, nevím jak v 8, to nemá možnost odložit ani jiný režim).
    KOC256
    KOC256 --- ---
    nevidím důvod pro použití když to nic neumí. Narozdíl od relativně vyspěléch výstrižků ve windows...


    HADIAK
    HADIAK --- ---
    tak som prave zistil, ze ten opera capture ma problem s flashom/framesami alebo tak dako. :/ nepotesilo.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MVEK: Tak podle ceho to bere nevim.

    Ja to vyuzivam jen na ty ceny - hlavne letenky, kterw jsou bud v € nebo PLZ.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam