• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DWAY:
    To mě zajímá... Proč?

    Já třeba naopak tu synchronizaci mezi operami právě využívám při 2 PC. Ale na Opera touch pro Apple ještě čekám no...
    DWAY
    DWAY --- ---
    No opera touch me moc neoslovila. Vypada to fajn do chvile kdy clovek zacne aktivne pouzivat vice nez jeden PC
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    MVEK: Taky se udivuji nad tím, proč tvoří tolik prohlížečů. Přitom by IMHO zcela dostačovala Opera Mobile Browser a Opera Mini + beta kanály.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Instaluji nový mobil, tak si musím postesknout: Není těch mobilních Oper už nějak moc? Koza aby se v tom vyznala.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEVIN00:
    jj, jak jsem psal me to netrapi. Objevila se mi tam jedna ikona :D
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: jasne. len ma prekvapilo, ze z 1 ikony je tam teraz zrazu tych ikoniek 8 :)

    KEVIN00: samozrejme. len sa proste pytame co sa deje :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    HADIAK: KOC256: Tož v případě nespokojenosti stačí kliknout pravým pravým myšítkem na ikonu rozšíření a zvolit možnost Skrýt z lišty :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK: To uz prislo v minule verzi ze ikony doplnku se zobrazuji neustale. Dokonce to i nejak dementne zduvodnovali. Ja tomu neprikladal moc dulezitosti bo me to netrapi...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    aha.. takze to nie je default opera ikona ale tato extension (sudiac podla ikonky). len potom nechapem preco je v url riadku (asi preto, ze je to extension priamo od opery?). a vlastne ani neviem preco v novej opere su aj ostatne extensions hentak na liste ukazane :/

    Download and use Chrome extensions in Opera - Install Chrome Extensions - Opera add-ons
    https://addons.opera.com/en/extensions/details/install-chrome-extensions/

    (inak z prava: enhanced steam, image autosizer a tampermonkey)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: mas nahodene dake extensions?

    KOC256
    KOC256 --- ---
    Tak jsem to zkusil, protoze me to zajimalo, ale kocku nemam :(

    HADIAK
    HADIAK --- ---
    nahodila sa mi aktualizacia (53.0.2907.68) a v url riadku mam ikonku farebnej kocky... co to tam pridavaju? za chvilku to bude cele farebne blikajuce :D
    MVEK
    MVEK --- ---
    A potvrzuji, verze 53 mi taky vyresetovala sessions.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Koukám, že Add link to bookmarks z kontextového menu plácne stránku kamsi defaultně, zatímco přidání přes adresní řádek srdíčkem nabídne možnost to změnit (verze 52). Ale budiž:-).
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LBW:
    No ja cekam na verzi na apple, takze nevim. Od pohledu se mi to libi, ale uvidim funkcnost...

    Opera vydala nový prohlížeč pro mobily. Ovládat jde jedním prstem a posílá odkazy do počítače – Živě.cz
    https://www.zive.cz/...adat-jde-jednim-prstem-a-posila-odkazy-do-pocitace/sc-3-a-192904/default.aspx

    Ale treba na zive to pekne zhejtili no...
    LBW
    LBW --- ---
    KOC256: za me prekvapive dobry
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Vypadá to, že jsem updatem přišel o všechny cookies... ...ne že by mi to extra vadilo. Jen postřeh.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    53.0.2907.37
    KOC256
    KOC256 --- ---
    S tím přichází i nové opera... sice 52.x ale má některé nové funkce...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Opera Touch and the new Opera browser
    https://www.opera.com/cs/reborn2

    Bohuzel zatim jen pro Androidy :(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Tak já od R2 čekal něco více okolo PC browseru... A ono to je o mobilu... Ale tak zkusit to chci...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam