• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TONY9Autodidakt - klub bytostných samouků
    TONY9
    TONY9 --- ---
    Já bych se chtěl zase naučit Španělsky , ale to už asi neztihnu.
    ALI_EN
    ALI_EN --- ---
    PANENKA: mně čtení anglických knížek určitě pomohlo. četla jsem dětský knížky, to neni složitá angličtina a když si vybereš dobru, tak tě to i baví. a hlavně tomu celkem rozumíš to je motivace.
    první jsem četla Who killed Welington nebo tak nějak se jmenovala .. wellington byl pes kterýho někdo snad zabil nebo zmizel a malej kluk po tom v ulici pátrá snad navzdory rodičům docela mě to chytlo i když jsem zdaleka nerozumněla všemu ..
    pak jsem třeba četla Witch lion ant the wardrobe to je taky jednoduchý, i když mam nějakou kratší verzi
    TONY9
    TONY9 --- ---
    Vážení hodně pohody a úspěchů se samoučením v roce 2008.
    TONY9
    TONY9 --- ---
    BINARSTORM: Jedině by jsme si ho museli sami vymyslet :-)
    BINARSTORM
    BINARSTORM --- ---
    Skoda, ze za samouku nedostas zadnej certifikat :-)
    TONY9
    TONY9 --- ---
    Vážení anketu jsem uzavřel. Kdyby byl nějaký nápad na novou, tak dejte prosím vědět.
    STVN
    STVN --- ---
    Stranky hlavne nejedou v opere:)
    Ten speed je dobrej.
    BINARSTORM
    BINARSTORM --- ---
    Stranky uz jedou...
    BINARSTORM
    BINARSTORM --- ---
    TONY9: Ja mam odkaz, spravne, ale samo to tam cpe www.nyx.cz a pak to nemete...
    TONY9
    TONY9 --- ---
    STVN: Tak já myslím že zrnko talentu musí být aby bylo co rozvíjet. Na druhou stranu myslím, že se dost lidí podceňuje.
    BINARSTORM
    BINARSTORM --- ---
    STVN: Hudba je strasne komplexni obor .. muzes v sobe nejaky talent objevit, nebo i vypestovat, jestli se to tak da rict :-), ale nejdriv clovek musi znat zaklady...
    TONY9
    TONY9 --- ---
    BINARSTORM: V jakém softu jedeš? Máš chybu v odkaze na tvé stránky.
    STVN
    STVN --- ---
    Ty stranky moc nejedou....jinak ja bych rad delal do hudby, ale jsem na to hluchej. neudrzim ani melodii z reklamy nez si obuju boty. To me privadi k otazce, jestli tu je nekdo, kdo se naucil neco pres to, ze na to nema talent, kdyz to reknu takhle neohrabane.
    BINARSTORM
    BINARSTORM --- ---
    Ja hraju primarne na nervy vsem okolo .. ale ja si ulitavam na kompozici, noty a pocitace .. obcas (a rad) zaspolupracuju s nekym, kdo nejaky ten nastroj ovlada .. A co se tyce stylu, tak to je hlavne podle nalady .. nekdy udelam dub, nekdy takovej electro-pop a nekdy aj nejaky Tekk-y .. :-) Na strankach mam par veci na stahnuti dyztak.
    TONY9
    TONY9 --- ---
    BINARSTORM: Housle hlavně , ale teď zkouším třeba cimbál, taky dám něco málo na klávesy, mno a sem tam něco napíšu. No a taky se tak trochu podílím na MIDI šílenství a vytvářím hudbu na compu.

    A co Ty , na co hraješ?
    BINARSTORM
    BINARSTORM --- ---
    A co jedes? Housle?
    TONY9
    TONY9 --- ---
    XCHAOS: Mně to ukazuje vysledky v pohodě , tak nevím co s tím

    BINARSTORM: Já letím taky na muzice, zatím teda neučím , ale uvažoval jsem o tom.
    BINARSTORM
    BINARSTORM --- ---
    Ahoj lidicky .. samouka, to je veda panecku :0) .. ja letim na muzice a po letech samouky uz uciim ostatni :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    tak jsem zahlasoval, ale neukázalo mi to výsledky...

    jinak myslím, že vážným kandidátem na obor, kde samouctví výrazně převyšuje jiné formy učení, je rozhodně programování...
    TONY9
    TONY9 --- ---
    PANENKA: Ahoj tak já bych 5hod. asi koukat do aglické knihy nevydržel. Tobě teda ta Andličtina půjde.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam