• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIXXXParamaniac ::dont walk, go fly (also for hang-gliders)
    TOM
    TOM --- ---
    ahoj vsichni
    poslusne hlasim - relativne nova paraskola http://www.goparagliding.cz/ z Liberce (a okoli)
    na nastenku
    osobni zkusenost vyborna (jsem cerstvy absolvent zakladniho kurzu :o))
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    EZEE: Nevim jestli je to uplne ten spravyn odkaz, ale necham ho tu - mozna jsou lidi, co maji radi jak PG, tak Kite :-)

    Jinak me tak napada, ze uz nam zacala sezona a nikde zadne prispevky :(
    Tak, je tu nekdo, kdo by vyrazil treba tuhle nedeli na Ranou? ;)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Z national geographic
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    http://www.pgweb.cz/forum/pg-fotky-videa:6918
    trošku motivačního videa od šikovnýho batoha. :)
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    QUIP: ;)))
    QUIP
    QUIP --- ---
    MIXXX: jo strevo, to zase jako je, no... :o)
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    ZIGI: Karin? No husty, bych necekal ze bude mit tak spisovatelske strevo ;)
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    MIXXX: a navic to nebyla jen tak ledajaka kurzistka, ale Karin :-)
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    KUA: Beskydska skola letani... Bavili jsme se o tom, ze to byla jejich kurzistka, co to napsala...
    KUA
    KUA --- ---
    kluci, o ktere skole je tenhle clanek?
    http://www.skyfly.cz/zajimavo/tyden07.htm
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    ja zatím nevim jestli tu budu. Mám takovej malej plán na víkend někam za hranice, ale pátek má být ošklivo a když už jen na tři dny tak bych rád lítavo všechny.
    Ale jestli tu budu a bude počasí tak určitě..
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    Hele, dohodneme se nejak na ten vikend? Sobotu mam zabitou, ale nedele by snad sla kdyby bylo pocasko....
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    chtěl bych sehnat ten objektiv kterým je to focený. Ale zatim nemám ani předsádku, tak nevím, jestli tam nějaký pude (rybí oko :)) mám kompakt coolpix P5000..
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    MIXXX: tak to jo :)
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    dneska lepší než včera, neměl jsem možnost nikam daleko, tak sem aspoň utek na říp. Sice sem neodletěl (chtěl sem, ale zbytečně sem zazmatkoval a podmínky taky uplně nepřály), ale v cca 15,30! když už sem šel nahoru jen s klukama, jakože sletík, ani sem si nebral obleční, tak sem nabagroval 4,8-5,3 stoupák! ustředěnej tak na osm otoček stabilně 4,8. za pár vteřin sem mě 800 nad start (tady se červenám, páč tam je 300 nad terén, pokud jsou vodochody v provozu, což nevím. rogalo tam prolítávalo taky tak takhle vysoko, ale třeba měl narozdíl odemě spojení..).
    Na kopcích se muselo (musí) dneska lítat bomba. Nádherý kumulostrady byly snad všude..
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    MIXXX: ja bych urcite jel (kdyz jsem vcera koukal od klavesnice z okna smutne ven na ty krasny kumuly, byl jsem pekne nastvanej)... ale vzhledem k tomu, ze nejsem momentalne motorizovan, jsem odkazan na dobrotini sveho okoli... takze jo, ale jen pokud se mi podari premluvit i kolegu J a jeho vozidlo
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    KIKIMURA: Premyslim o necem tenhle vikend, tak snad bude pocasi... Planujete nekdo neco?
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    KIKIMURA: motor....
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    pekna fotka, jakto ze tak z vejsky?
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Tak jak to včera nevypadalo uplně, tak celkem se urodilo hafo přeletů.. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam