• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIXXXParamaniac ::dont walk, go fly (also for hang-gliders)
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Dneska parádní polítání na jevině i s termikou:))) Už to zase trochu chtělo..
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    ARTANO: tky sem to zahlíd jako že fake, ale nepídil sem se po tom. Jestli jo, tak povedenej.. :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    ARTANO: bylo to tusim i v jednom modelarskem klubu tady na nyxu a s poznamkou, ze je to fake.
    LIBENAK
    LIBENAK --- ---
    KIKIMURA: pisni mi plis jen nazev, hodim to do guglu
    ARTANO
    ARTANO --- ---
    KIKIMURA: tak to me rozsekalo! umite nekdo italsky/spanelsky, zda se mi to jako fake.. ani se mi nepodarilo dohledat to jinde
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Instruktážní bych měl, ale je to trochu nezáživný. O nějakém delším nevím, to spíš sem pohledal nějaký videa na netu. Narazit se dá na celkem pěkný sestřihy z vejletů, třeba od batoha na pgwebu, nebo na různejch stránkách nadšenců..
    LIBENAK
    LIBENAK --- ---
    to mi připomíná, rád bych zkoukl delší a pěkný paraglide filmek, může být klidně i instruktážní pro začátečníky, jestli má někdo nějaký tip, budu rád za echo
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Jinak jestli někdo nááhodou nezaregistroval tuhle už starší věc, nedávno dokonce pouštěli na čt4, tak taky doporučuju.. Je to celkem pěknej dokument.. knocking on heavens door
    LIBENAK
    LIBENAK --- ---
    tykrabe
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Jen tak ze zájimu nejedete někdo na kanáry?
    K_JA
    K_JA --- ---
    tak to vypada na posledni letovy tyden pred zimou, kdybyste nekdo vyrazeli do beskyd tak dejte vedet, ja si od ted beru v praci dovolenou, bo ten pohled z okna na Lysou nezvladam a jdu litat...
    KUA
    KUA --- ---
    WICKPICK: ses tu? je tu hrozna seslost modelaru.. brr..
    ale gabinka to vsechno zvlada obtocit ;) dneska se peklo i prase...
    sklenik rulez ;)
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    tak jsem volal, Michal rikal ze ma byt nizka oblacnost a ze to nevypada moc nadejne, takze budu volat jeste v patek rano a uvidime podle aktualni situace. ale hernajs ja bych sel litat :-)
    tak snad tam spolu zachlastame :-)
    KUA
    KUA --- ---
    WICKPICK: pokud to jenom trochu pujde, tak ctvrtek, patek, sobota nedele budem dolitavat ten nas kurs, takze se podle me klidne muzes pridat.
    si tak treba v utery zavolej a imho dostanes odpoved ;)
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    KUA: nerikal nahodou jestli maj v planu litat pristi tyden nebo jsou nekde v hajzlu? pry ma byt slusne pocasi, tak bych mozna dorazil na dolitani...
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    zas tak špatný křídla? :))
    KUA
    KUA --- ---
    tak reportek z mistralovskeho kurzu na Rany:
    je to v pohode. Rana je misto, ktere ma svou supr specifickou atmosferu. Michal Pospisil je svuj kluk, chvili sem si na jeho zpusoby zvykal, ale pak uz ok :) myslim, ze se docela vyzna. je teda silne zahackovanej v Gradientu, ale zas tak spatny kridla to asi nejsou...
    v pulce tydne prislo naprosto neletovy pocasi, vitr 20m/s konstantni...
    takze sme po vyzivny teorii prerusili kurs a dolitame dle pocasi do zacatku listopadu v nejhorsim mame moznost zvopaknout si zakladni kurz na jare.
    prijde mi to ferovej pristup.
    K_JA
    K_JA --- ---
    R.I.P. legendární Jarda Grulich
    KUA
    KUA --- ---
    Ou.. rip
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam