• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIXXXParamaniac ::dont walk, go fly (also for hang-gliders)
    QUIP
    QUIP --- ---
    4PTO: Taky myslim, ze je nas tu tak malo, ze je zbytecne se jeste vymezovat proti rogalum. Jestli tu rogalisti nemaji samostatny klub, tak by to nekdo klidne mohl pripsat do nazvu klubu. Potkavame se na kopci, potkavame se ve vzduchu, tak proc se nepotkavat i na Nyxu
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    4PTO: Ale ne, klidne zustan :-) My jsme strasne tolerantni... vic me stve, ze jsem vcera musel soustruzit, misto abych byl na Koze nebo na Certaku... chjo :-(
    4PTO
    4PTO --- ---
    esi mam jit rogalem do prdele, tak reknete ;)
    4PTO
    4PTO --- ---
    MOBYL
    MOBYL --- ---
    Ahoj máte někdo zkušenosti s létáním na Corsice ?
    4PTO
    4PTO --- ---
    4PTO: ale jak tu nekdo psal.... vedet to pred kurzem (hg) jaka zavislost pak je byt ve vzduvhu,,,by me ani nenapadlo ze kvuli tomu vlezu na pg :))
    4PTO
    4PTO --- ---
    ZIGI: ja sel na pg kurz jen ze zoufalstvi ze nemuzu v tu chvili z jistych duvodu letat hg...

    kazdopadne vam zavidim, ja se na tom hadru proste bojim
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    QUIP: Ale pane kolego, to nejsme vepri (tedy ve pri). Ja mel dojem, ze se zde zvazuje bud kurz na podzim, nebo pak az na jare (a ne opacne) - samozrejme, pokud je mozne udelat kurz drive nez na podzim, jen lepe.
    A teda za sebe musim rict, ze ja na kurz nedel z nudy, ale z holeho nerozumu. Tusit tenkrat, jaka zavislost se z toho stane, to sem snad radeji mel zacit fetovat :-)
    QUIP
    QUIP --- ---
    DIAGONAL: Jak rozhodne nesouhlasim se ZIGI a doporucuju se na kurz prihlasit hned. Ta zimni pauza po prodelani kurzu na konci leta je zalostna. Jeste do ted mam v pameti, jak mi pak najare, skoro po pul roce od kurzu, bylo na startu nedobre (a vymotavani sebe i padaku ze krovi tomu nepridalo :))

    My jsme tenkrat sli na kurz jen tak z nudy. Ale jestli ty mas jasno v tom, ze se tomu pak chces venovat, tak mi opravdu prijde dost zasadni, udelat ten kruz brzo, abys mel pak cele leto na trenovani, starty, pristani, pozemni trenink, idealne co nejcasteji nejake sletiky a svahovacky. Cloveku to pak doda vic klidu na startu.
    DIAGONAL
    DIAGONAL --- ---
    DOCENT:
    ZIGI: díky:)
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    DIAGONAL: za mne tedy asi klidne i na podzim... na jare si pak das pod dozorem instruktoru nejake opacko (at uz vylet za teplem, nebo v ramci "pece o ovecky" na domacich svazich), pripadne k tomu pres zimu nejaka jednoducha svahovacka (viz. treba foto o par prispevku nize), pozemni trenink (pokud budes mit vybaveni)... na jare jako kdyz najdes.
    A kurzy se delaji stale, i behem soucasne situace (v mensim poctu studentu, coz je vlastne dobrej benefit).
    Nicmene bych si to cele jeste dobre rozmyslel... ono pak uz neni cesty zpet a zavislost je to desiva :-D
    DOCENT
    DOCENT --- ---
    DIAGONAL: Kurzy jedou furt, teda na severu určitě. A je asi jedno kdy ho budeš dělat ...
    DIAGONAL
    DIAGONAL --- ---
    ahoj, má cenu dělat si základní kurz PG na podzim/zari nebo pockat na jaro, ve smyslu nabytí zkušeností a jejich zapomenutí?
    Myslíte, že se letos začátkem léta budou dělat z.kurzy s ohledem na covid situaci?
    díky
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    QUIP: Tak ano, bahno bylo slabsi... ale tak nesmis to cisteni tak prehanet (ja vim :-D), ja to tak trochu posmrdlal a prohlasuji to za hotove... on to Pawlik prezije... maximalne nam zae vynada, jak se k tomu chovame :-)
    QUIP
    QUIP --- ---
    ZIGI: Vitr byl mnohem lepsi, nez bych i ja sam ocekaval. Ovsem to bahno, to bylo o 300% horsi, nez jsem ocekaval a to, ze jsem se v nem krasne vyvalel se sedackou i padakem... to uz me stalo 3 hodiny cisteni a dneska budu cistit druhou stranu kridla ;)
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    Dnešní Jeviňka... díky panu Q za organizaci (a že mne vytáh z brlohu)



    4PTO
    4PTO --- ---
    včera aspoň slet na Jovoru



    4PTO
    4PTO --- ---
    par záběrů z letoška
    hanggliding 2020
    http://www.youtube.com/watch?v=wJfOawCQl3s
    MARNAL
    MARNAL --- ---
    Tak ja taky jedno ale uz to je jedno z leta .. par kotrmelcu :-)
    Gerlitzen 2020
    https://vimeo.com/458457285
    QUIP
    QUIP --- ---
    Dlouho je tu mrtvo, tak aspon jedno obycejne video z dnesniho svahovani na Jevinevsi.
    Foukalo tam stabilne cely den, jak kdyby to bylo nekde u more.

    4PTO
    4PTO --- ---
    ZIGI: Fuuuuuuuuu
    QUIP
    QUIP --- ---
    ZIGI: diky nacelniku, tenhle vyhled se mi libil nejvic z celeho tydne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam