• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIXXXParamaniac ::dont walk, go fly (also for hang-gliders)
    4PTO
    4PTO --- ---
    ZIGI: vcera top den...Vetron snad 1250km wtf
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    4PTO: Ale ne, klidne zustan :-) My jsme strasne tolerantni... vic me stve, ze jsem vcera musel soustruzit, misto abych byl na Koze nebo na Certaku... chjo :-(
    4PTO
    4PTO --- ---
    esi mam jit rogalem do prdele, tak reknete ;)
    4PTO
    4PTO --- ---
    MOBYL
    MOBYL --- ---
    Ahoj máte někdo zkušenosti s létáním na Corsice ?
    4PTO
    4PTO --- ---
    4PTO: ale jak tu nekdo psal.... vedet to pred kurzem (hg) jaka zavislost pak je byt ve vzduvhu,,,by me ani nenapadlo ze kvuli tomu vlezu na pg :))
    4PTO
    4PTO --- ---
    ZIGI: ja sel na pg kurz jen ze zoufalstvi ze nemuzu v tu chvili z jistych duvodu letat hg...

    kazdopadne vam zavidim, ja se na tom hadru proste bojim
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    QUIP: Ale pane kolego, to nejsme vepri (tedy ve pri). Ja mel dojem, ze se zde zvazuje bud kurz na podzim, nebo pak az na jare (a ne opacne) - samozrejme, pokud je mozne udelat kurz drive nez na podzim, jen lepe.
    A teda za sebe musim rict, ze ja na kurz nedel z nudy, ale z holeho nerozumu. Tusit tenkrat, jaka zavislost se z toho stane, to sem snad radeji mel zacit fetovat :-)
    QUIP
    QUIP --- ---
    DIAGONAL: Jak rozhodne nesouhlasim se ZIGI a doporucuju se na kurz prihlasit hned. Ta zimni pauza po prodelani kurzu na konci leta je zalostna. Jeste do ted mam v pameti, jak mi pak najare, skoro po pul roce od kurzu, bylo na startu nedobre (a vymotavani sebe i padaku ze krovi tomu nepridalo :))

    My jsme tenkrat sli na kurz jen tak z nudy. Ale jestli ty mas jasno v tom, ze se tomu pak chces venovat, tak mi opravdu prijde dost zasadni, udelat ten kruz brzo, abys mel pak cele leto na trenovani, starty, pristani, pozemni trenink, idealne co nejcasteji nejake sletiky a svahovacky. Cloveku to pak doda vic klidu na startu.
    DIAGONAL
    DIAGONAL --- ---
    DOCENT:
    ZIGI: díky:)
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    DIAGONAL: za mne tedy asi klidne i na podzim... na jare si pak das pod dozorem instruktoru nejake opacko (at uz vylet za teplem, nebo v ramci "pece o ovecky" na domacich svazich), pripadne k tomu pres zimu nejaka jednoducha svahovacka (viz. treba foto o par prispevku nize), pozemni trenink (pokud budes mit vybaveni)... na jare jako kdyz najdes.
    A kurzy se delaji stale, i behem soucasne situace (v mensim poctu studentu, coz je vlastne dobrej benefit).
    Nicmene bych si to cele jeste dobre rozmyslel... ono pak uz neni cesty zpet a zavislost je to desiva :-D
    DOCENT
    DOCENT --- ---
    DIAGONAL: Kurzy jedou furt, teda na severu určitě. A je asi jedno kdy ho budeš dělat ...
    DIAGONAL
    DIAGONAL --- ---
    ahoj, má cenu dělat si základní kurz PG na podzim/zari nebo pockat na jaro, ve smyslu nabytí zkušeností a jejich zapomenutí?
    Myslíte, že se letos začátkem léta budou dělat z.kurzy s ohledem na covid situaci?
    díky
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    QUIP: Tak ano, bahno bylo slabsi... ale tak nesmis to cisteni tak prehanet (ja vim :-D), ja to tak trochu posmrdlal a prohlasuji to za hotove... on to Pawlik prezije... maximalne nam zae vynada, jak se k tomu chovame :-)
    QUIP
    QUIP --- ---
    ZIGI: Vitr byl mnohem lepsi, nez bych i ja sam ocekaval. Ovsem to bahno, to bylo o 300% horsi, nez jsem ocekaval a to, ze jsem se v nem krasne vyvalel se sedackou i padakem... to uz me stalo 3 hodiny cisteni a dneska budu cistit druhou stranu kridla ;)
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    Dnešní Jeviňka... díky panu Q za organizaci (a že mne vytáh z brlohu)



    4PTO
    4PTO --- ---
    včera aspoň slet na Jovoru



    4PTO
    4PTO --- ---
    par záběrů z letoška
    hanggliding 2020
    http://www.youtube.com/watch?v=wJfOawCQl3s
    MARNAL
    MARNAL --- ---
    Tak ja taky jedno ale uz to je jedno z leta .. par kotrmelcu :-)
    Gerlitzen 2020
    https://vimeo.com/458457285
    QUIP
    QUIP --- ---
    Dlouho je tu mrtvo, tak aspon jedno obycejne video z dnesniho svahovani na Jevinevsi.
    Foukalo tam stabilne cely den, jak kdyby to bylo nekde u more.

    4PTO
    4PTO --- ---
    ZIGI: Fuuuuuuuuu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam